Po atliktos mastektomijos Angelina Jolie išdrįso apnuoginti savo krūtis

Prieš kiek daugiau nei 2 metus visą pasaulį apskriejo netikėta žinia - siekiant užkirsti kelią krūties vėžiui, Angelinai Jolie buvo pašalintos abi krūtys. Anot gydytojų, po operacijos krūties vėžio tikimybė sumažėjo nuo 87% iki 5%. Ši žinia paskatino nesibaigiančias diskusijas, tačiau šį kartą - ne apie tai.

Pripažinkime, toli gražu ne kiekviena iš mūsų ryžtųsi tokiai procedūrai vien tam, kad apsisaugotų nuo galimo vėžio. Šiek tiek apmaudu, tačiau kuomet vienoje svarstyklių pusėje - sveikata, o kitoje - moteriškas grožis, dažnu atveju laimi pastarasis. Laimei, šiuolaikinė plastinė chirurgija išvaizdos dilemas sprendžia greitai ir kokybiškai. Implantai Angelinai Jolie buvo įdėti praėjus vos penkioms dienoms po atliktos abiejų krūtų šalinimo operacijos, tačiau įprastai krūtų atkūrimo operacijos atliekamos ne anksčiau nei po 2-3 mėnesių.

Žinoma, visiems buvo smalsu sužinoti, kaip gi atrodo naujoji Angelinos krūtinė. Tačiau aktorė ilgą laiką vilkėjo ganėtinai konservatyvius drabužius ir nedavė peno naujoms apkalboms. Tik po metų laiko Jungtinių Tautų geros valios ambasadorė organizijos susitikimo metu parodė kiek daugiau, nei galima buvo tikėtis. Klasikinis baltas Chloé kostiumėlis (beje, kainuojantis ne tiek jau daug - 380 eur.) ir šilkinė palaidinė atrodė tikrai dailiai, tačiau švarkeliui prasiskleidus buvo akivaizdu, kad po palaidine daugiau nieko nėra. Žinoma, fotografai nepraleido progos užfiksuoti tokių vaizdų.

Nuotraukos: Vida Press

Dabar - dar atviresni vaizdai. Naujausioje jos pačios režisuotoje juostoje „Prie jūros“ Angelinai teko apsinuoginti ir anot pačios aktorės, tai tikrai nebuvo lengva. Dienraščiui „The New York Times“ aktorė sakė: „Buvo scenų, kurias norėjosi pakeisti arba iškirpti. Tačiau buvau sau griežta ir nusprendžiau: negalima keisti scenų vien dėl to, kad man atlikta mastektomija. Tai būtų apgavystė“.

A photo posted by @teamajolie on Jan 29, 2016 at 3:56am PST

A photo posted by @teamajolie on Dec 5, 2015 at 3:52am PST

A photo posted by @teamajolie on Dec 7, 2015 at 3:58am PST

A photo posted by @teamajolie on Dec 7, 2015 at 6:27am PST

A photo posted by @teamajolie on Jan 26, 2016 at 12:39pm PST

Sutapimas tai ar ne, bet filme pasakojama santuoką išgelbėti bandančios poros istorija, o užsienio žiniasklaida jau kurį laiką rašo apie byrančią Angelinos Jolie ir Brado Pitto šeimą. Esą pora jau kurį laiką miega ne tik skirtingose lovose, bet ir skirtinguose namuose. O gal visai tai - labai gerai apgalvotas žingsnis? Juk naujam filmui tokios kalbos - pati geriausia ir visiškai nemokama reklama.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis