Nufotošopinta nuotrauka supykdė Iggy Azalea

Atlikėja Iggy Azalea viena tų, kurios nedangsto savo apvalumų, o jais didžiuojasi. Tačiau iki tobulumo nugludintas pramogų pasaulis ir dirbtinio grožio era natūralumo vis dar vengia.

Iggy Azalea ne visuomet buvo patenkinta savo kūno linijomis, bet metai po metų išmoko save pamilti tokią, kokia yra. Ji neslepia, kad tai, su kuo susitaikyti nepavyko, patikėjo plastikos chirurgams. Iggy nėra visai natūrali, prieš kurį laiką jai atliktos nosies ir krūtų didinimo operacijos. Apvaliais klubais dainininkė didžiuojasi, o kai sulaukia replikų neva šie per platūs, nesibaimindama rėžia tokius atsakymus, kad kritikai kaipmat užsičiaupia.

#Booty is out @Jlo ahhhhh! Just landed! Go watch guys!

A photo posted by Iggy Azalea (@thenewclassic) on Sep 18, 2014 at 6:26pm PDT

Šį kartą į atlikėjos nemalonę pateko žurnalas "Schon", kurio viršelį papuošė Iggy. Jam rengtoje fotosesijoje dainininkė drąsiai nusimetė drabužius ir pozavo kupina pasitikėjimo savimi. Vis dėlto nuotraukų rezultatas nuvylė, pamačiusi pernelyg nufotošopintas nuotraukas I. Azalea nepasikuklino ir išsakė savo nuomonę socialiniuose tinkluose, negana to dar ir paviešino žalius kadrus - kaip nuotraukos atrodė iki retušavimo. Akivaizdu, kad susiaurinti dainininkės klubai, paryškintas makiažas ir panaikinta bamba.

Rhythm, Beat, Applause | Iggy Azalea by Jacques Dequeker | Schön! 30 Out Now As we celebrate all talents musical, filmic and artistic in our 30th issue, rapper extraordinaire @thenewclassic graces our cover in a candid shoot by @JDequeker. In this issue, we applaud the brilliance of artists the world over. Get yourself Schön! 30 schonmagazine.com/shop/ #Schon30 #SchonMagazine #IggyAzalea #Jacquesdequeker #Applause #music #beat #rhythm #Schön #print #magazine Photography / Jacques Dequeker @NoNameManagement 
Fashion / @BrettAlanNelson @TheOnly.Agency 
Producer / @FolabiQ @NoNameProductions 
Sittings Editor / #PaoloRicartti 
Interview / @ThePatrickClark
Hair / @KiyahWright1 #ExclusiveArtistsManagement 
Make Up / @Lora_Arellano @CloutierRemix 
Retouch / @imagetouch_Montanha 
Photography Assistant / Rafael Mattar & Pedro Rego 
Fashion Assistant / @AlannaPearl Special Thanks to @ironeyeretna & the Schön! Team @humahumayun, @mynxiiwhite, @kkorsh, @mariannafrannais, @nakiesheri, @laurentdombrowicz, @r.j.hernandez & @raoulkeil

A photo posted by Schön! Magazine (@schonmagazine) on Mar 17, 2016 at 1:18am PDT

Nuotrauką PRIEŠ retušavimą pamatysi ČIA

RETUŠUOTA NUOTRAUKA (žemiau)

Socialinio tinklapio "Twitter" paskyroje paviešinusi nuotrauką be retušavimo ir po jo, Iggy rašė: "Man patinka, bet pirmenybę teikiu nuotraukai, kurioje mano šlaunys ir klubai nėra nufotošopinti, kad atrodyčiau plonesnė". Taip pat ji teigė neįsivaizduojanti, kodėl sumanyta taip raiškiai koreguoti nuotraukas ir pripažino sprendimu nusivylusi, nes savo figūrą myli tokią, kokia ši yra iš tiesų, be jokių kompiuterinių tobulinimų.

I. Azalea, Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis