Kardinalūs pokyčiai: ar atpažįsti šias garsias damas

Lyg ir niekuo neišsiskiriančios iš kitų: paprastos, net nelabai ir stilingos, nerūpestingos. Trys eilinės damos apžiūrinėjo Los Andželo perlus, kol galiausiai paaiškėjo, ką iš tiesų slepia jų naujas įvaizdis.

Nors kelioms valandoms tapti tokiomis kaip visi, įsilieti į minią ir pabėgti nuo fotografų blyksčių - toks buvo garsiųjų Kardashian seserų planas. Šį kartą pasislėpi po kaukėmis, perukais ir niekuo neypatingais drabužiais sumanė Khloe Kardashian ir jaunėlės Kylie bei Kendall Jenner.

Khloe, Kylie ir Kendall, Vida Press nuotr.

Khloe buvo pasendinta keliais dešimtmečiais, grimo meistrai ne tik pasirūpino raukšlėmis, pagurkliu, išbalino antakius, bet ir parinko žilų plaukų peruką. K. Kardashian vietoje įprastų seksualių drabužių vilkėjo plačią juodą palaidinę, pilkas kelnes ir balerinų tipo batelius, o akis pridengė dideliais saulės akiniais.

A photo posted by Kylie Jenner Snapchats (@kylizzlesnapchats) on Mar 18, 2016 at 3:06pm PDT

Kylie antapžinti lengviausia, veido ji per daug nekeitė - šiek tiek pasididino nosį. Nors ir be gausaus sluoksnio makiažo, akivaizdu, kad tai ta pati mergina kaip ir realybės šou "Keeping Up with the Kardashians". Ji išsirinko juodą peruką ilgais kirpčiukais, užsidėjo neišvaizdžius akinius ir pasipuošė tatuiruotėmis.

A video posted by Kylie Jenner Snapchats (@kylizzlesnapchats) on Mar 18, 2016 at 3:05pm PDT

Didžiausiems pokyčiams ryžosi Kendall Jenner. Tamsius plaukus iškeitė į ugninių garbanų kupetą, jai buvo pakeistos nosies bei smakro formos,net įtaisytas nėštukės pilvas. Kendall vilkėjo margą palaidinę, platėjančius džinsus, avėjo sportinius batelius, kaip ir visos sesutės užsidėjo akinius.

Merginos važinėjo puikiai pažįstamo miesto gatvėmis apsimedamos turistėmis, klausėsi vairuojančio gido pasakojimų ir krizeno patyliukais besifilmuodamos. Savo kelionės akimirkomis pasidalino socialiniame tinkle "Instagram".

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis