Pažiūrėk, kaip per kelis metus pasikeitė Kardashian sesučių veidai

Populiariųjų Kardashian seserų išvaizdos pokyčiai aptariami nuolat: plastinės operacijos, injekcijos, implantai - visa tai tarsi nesibaigiančios diskusijos ir svarstymai, kas tikra, o kas ne.

Kim Kardashian, Khloe Kardashian ir Kylie Jenner per keletą metų pasikeitė akivaizdžiai. Iš eilinių merginų jos tapo grožio idealais, kurių siekia tūkstančiai moterų visame pasaulyje. Tačiau tiesos nepaslėpsi - jų grožis nėra natūralus, visa tai šiuolaikiniai gražinimosi būdai ir anaiptol ne tokie nekalti.

Kylie prieš kurį laiką prisipažino viešai, kad lūpas yra tobulinusi injekcijomis, o Khloe specialiais užpildais dailinusi pasmakrę. Ne paslaptis, kad kas savaitę demonstruojamos naujos seserų šukuosenos tėra kokybiški perukai, o lėlyčių veidai kuriami alinančiu makiažo sluoksniu. Sako, už pinigus laimės nenusipirksi, bet madingą grožį - be jokios abejonės gali. Tik ar verta? Juk visa tai laikina ir netikra.

Įvertink pati, kokiems išvaizdos tobulinimams ryžosi šios garsenybės. Kiekvienos seserų pokyčiai vos per kelias akimirkas prasisuka socialiniame tinkle "Instagram" paskelbtuose video. 3...2...1... Žiūrim!

Maybe she's born with it... Maybe it's a bit more than "contouring" 💉#PumpingUpTheKardashians

A video posted by Saint Hoax 🙏🏻 (@sainthoax) on Sep 30, 2015 at 9:45am PDT

Maybe she's born with it... Maybe it's 💉 #PumpingUpTheKardashians

A video posted by Saint Hoax 🙏🏻 (@sainthoax) on Oct 6, 2015 at 11:21am PDT

Maybe she's born with it... Maybe it's 💉 #PumpingUpTheKardashians

A video posted by Saint Hoax 🙏🏻 (@sainthoax) on Sep 22, 2015 at 10:45am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis