Na ir kas, kad apvalesnė nei kitos, Alicia Keys atrodo puikiai!

Atlikėja Alicia Keys visuomet buvo moteriškos figūros, tačiau po gimdymo atsikratyti priaugtų kilogramų nėra lengva. Nors ir figūringesnė nei anksčiau, šiandien Alicia drąsiai eksperimentuoja mada ir nesitraukia iš stilingiausiųjų gretų.

Talentingosios dainininkės sąskaitoje - daugiau nei 230 apdovanojimų, jos singlai laikosi aukščiausiose pozicijose, o koncertų salėse ošia minios gerbėjų. Alicia Keys žino, ko yra verta, ir nesistengia atitikti iškreiptų pramogų pasaulio standartų. Rodos, šiandien visos scenos divos privalo būti liaunos it gazelės, turėti ilgus spindinčius plaukus ir aplinkinius žavėti idealiai nuglostyta išvaizda. Ne viena garsenybė (Demi Lovato, Beyonce, Jennifer Lopez ir kitos), pasipriešinusi standartams, nesigaili sprendimo būti ne perkarusia šakele, o tikra dailia moterimi. Visos jos atrodo puikiai ir turi stiprų užnugarį.

Vida Press nuotr.

Vis dėlto yra ir tų, kurie mielai pakritikuoja garsenybes dėl apvalesnių figūrų. A. Keys neretai sulaukia komentarų, neva jau būtų laikas atgauti buvusias formas, tačiau atlikėja į tokias kalbas numoja ranka - ji turi mylimą vyrą, dievinamus mažylius ir pavydėtiną karjerą, beje, ir puikų stiliaus pojūtį. Paskutinį kartą piktieji komentarai pasirodė po to, kai fotografai užfiksavo Alicią Holivude einančią iš viešbučio. Ji vilkėjo trumpą odinę striukę ir šviesius platėjančius džinsus, iš kurių kyšojo madingos platformos grubiu padu.

Vida Press nuotr.

Pastaruoju metu dainininkės apranga drąsėja, garderobe daugėja rokenrolo stilistikos, naujausias tendencijas atspindinčių drabužių ir skirtingoms kultūroms būdingų elementų. Šiuo metu vieni mėgstamiausių dainininkės aksesuarų - ant galvos rišamos skaros ir genčių įkvėpti masyvūs kaklo papuošalai iš metalo.

Vintage Future...

A photo posted by Alicia Keys (@aliciakeys) on Feb 10, 2016 at 8:26am PST

A photo posted by Alicia Keys (@aliciakeys) on Oct 28, 2015 at 9:36am PDT

#moods which one are YOU in? 1,2 or 3?

A photo posted by Alicia Keys (@aliciakeys) on Dec 12, 2015 at 1:34pm PST

Vida Press, AFP/Scanpix nuotr.

Fotogalerijoje - geriausi A. Keys įvaizdžiai:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis