Naomi Campbell - nuplikusi gražuolė, besidengianti perukais

Viena garsiausių manekenių pasaulyje - sakytum, laiko tėkmei atspari ir metai iš metų tik dailėjanti juodaodė Naomi Campbell. Tačiau dalis grožio tėra ideali apgaulė.

Greičiausiai daugybę kartų teko girdėti, kad moters karūna yra jos plaukai. Tikra tiesa, jog išpuoselėti ir žvilgantys plaukai kiekvieną moterį gali paversti karaliene.

AP, Reuters/Scanpix nuotr.

Sveiki, gyvybingi ir prižiūrėti plaukai yra ypač svarbūs modeliams, visgi nuolatinis plaukų formavimas, nauji įvaizdžiai ir dažnas dažymas juos greitai nualina. Tai patyrė ir kaskart fantastiškomis šukuosenomis besipuikuojantis supermodelis Naomi Campbell. Renginiuose ji pasirodo idealiais ilgais plaukais, kartais tiesut tiesutėliais, kartais garbanotais, tai juodais kaip anglis, tai pereinančio ombre efekto.

AP/Scanpix nuotr.

Nesunku kaitalioti šukuosenas, kai plaukai ne savi, o svetimi. Naomi jau senokai negali pasigirti savo plaukais, todėl visi demonstruojami įvaizdžiai tėra idealiai parinkti perukai. 45-erių manekenė yra beveik nuplikusi, pačios tikrų plaukų likę visai nedaug, bet ir paskutinieji itin silpni. Vis dėlto manekenė stengiasi kurti įspūdį neva jos plaukai tikri - dažniausiai renkasi tamsių plaukų peruką ilgais kirpčiais.

Vida Press nuotr.

Vida Press, Reuters/Scanpix nuotr.

Deja, ne visada N. Campbell pavyksta kokybiškai prisidengti peruku, galima pastebėti, kad neretai jis būna pasislinkęs kiek per aukštai. Dažnai tokios dirbtinių plaukų nesėkmės manekenę ištinka atostogų metu, su bangomis ir vandenynu nepakovosi. O kartais ji ir viešumoje pasirodo susipykusi su šukuosena.

Vida Press nuotr.

Naomi Campbell anaiptol ne vienintelė gražuolė savus nualintus plaukus slepianti po tūkstančius kainuojančiais perukais. Silpnaplaukių gretose ir kitos ne mažiau žinomos scenos primadonos: Ariana Grande, Nicole Richie, Britney Spears, Christina Aguilera, Ellie Goulding.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis