Egzotiškoje puotoje neįprasti apdarai ir kelnaičių netyčiukas

"British Asian Awards" ceremonija sutraukė daugybę pramogų pasaulio atstovų, kurie pagerbdami Azijos kultūrą ir atsižvelgdami į aprangos kodą vilkėjo rytietiško stiliaus apdarus.

Būryje svečių išsiskyrė damos. Jos pasidabino kristalais ir brangiaisiais akmenimis nusagstytomis tarsi transformuotų sarių sukniomis ar puošniais dviejų dalių ansambliais. Tačiau nuo efektingos viešnių išvaizdos neatsiliko ir keli vyrai. Vilkėję akį traukiančius kostiumus jie galantiškai lydėjo savo gražuoles.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Šį kartą "British Asian Awards" apsilankė jau kurį laiką iš viešumos dingusi Lindsay Lohan. Palyginus su kitomis garsenybėmis, ji atrodė neįprastai kukliai. Vienintelis suknelės akcentas buvo iškirpimai šonuose, tačiau margas audinys pranyko blizgesiu akinančių apdarų gausoje.

Vida Press, AP/Scanpix nuotr.

Apdovanojimuose būta ir itin drąsių, net šokiruojančių įvaizdžių. 47 metų pramogų pasaulio žvaigždė Lizzie Cundy pasipuošė perregima nėrinių suknele. Kuklumu nepasižyminti Lizzie subtilų apatinį trikotažą iškeitė į kelnaites su juostele, o liemenėlės nesukdama galvos atsisakė. Visgi garsenybė neišvengė ir stiliaus netyčiuko, kelnaitės buvo taip įsitempusios, kad intymi vietelė ėmė ir pasirodė visu grožiu. Tiesa, aktorė kaipmat sumojo nesusipratimą pridengti rankine. Galbūt beribį dėmesio norą kartais verta ir pažaboti.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis