Aktorius Stevenas Seagalas šiandien neprimena legendinio blogio naikintojo

Blogiečiams be gailesčio duodantį į kaulus Steveną Seagalą greičiausiai pameni iš įtemptų veiksmo filmų. Aktoriaus meistriškumo žvaigždė ryškiausiai švietė prieš porą dešimtmečių, tuomet jis žavėjo vyriška energija ir ištreniruotu kūnu. Šiandien vyruką sunku bepažinti, negailestingo tiesos ieškotojo neliko nė lašo.

Stevenas Seagalas ne tik aktorius, režisierius, aikido meistras (turi net juodąjį diržą), bet ir muzikantas. Visgi pamatęs jo nuotrauką, dažnas pirmiausia prisimintų kino juostas, kuriose Steveno herojai vieną po kito skindavo iš kelio nedorėlius. Deja, aktorius taip niekada ir nebuvo įvertintas prestižiniuose kino apdovanojimuose. Bet "Auksinėje avietėje" metai iš metų sulaukdavo prasčiausio aktoriaus nominacijos. 1995 m. jam buvo įteiktas blogiausio metų režisieriaus prizas, išpeiktasis filmas - "Grėsminga žemė".

Nors ir ištikimas savam stiliui, nuožmus, bet teisingas, filmus kepantis vieną po kito, Stevenas nepavergė kino entuziastų. Tačiau jo išvaizda karjeros aukštumoje buvo viena geresnių: tvirtas, šiek tiek egzotiškas ir neabejingai vyriškas. Kaip S. Seagalas atrodo šiandien, pamatysi apačioje esančiose nuotraukose.

---------------S. SEAGALAS ANKSČIAU--------------

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.


----------------S. SEAGALAS DABAR---------------

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

2014 m. Stevenas koncertavo Lietuvoje, gerbėjus džiugino muzikos festivalyje "Bliuzo naktys". Tą kartą scenoje gitarą pasižabojęs dėdė nė kiek nepriminė anuomet kino juostose matyto nenugalimojo.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis