Garsiųjų "Playboy" dvynių pokyčiai: idealius kūnus sudarkė vardan populiarumo

Dvynės Kristina ir Karissa Shannon "Playboy" rūmuose buvo tikros Hugh Hefnerio numylėtinės. Gražuolės blondinės noriai dalyvaudavo slaptuose rūmų žaidimuose, vakarėliuose, mielai apsinuogindavo fotosesijoms. Pripratusios prie nerūpestingo gyvenimo seserys netruko įsitraukti į pramogų pasaulio liūną - šiandien jas atpažintų ne kiekvienas.

Kristina ir Karissa karjerą "Playboy" imperijoje pradėjo būdamos 19 metų. Tarp kitų Hugh Hefnerio kiškučių jos jautėsi išskirtinėmis, juk ne tik idealiai atitiko to meto grožio idealą, bet ir žavėjo aplinkinius savo identiška išvaizda. Tačiau ne paslaptis, kad erotikos pasaulyje tos pačios merginos ilgai neišsilaiko, atsiranda ir jaunesnių, ir gražesnių. Norėdamos susigrąžinti prarastą populiarumą dvynės ėmėsi kurti naują savo įvaizdį.

Kartu žengdamos koja kojon seserys Shannon ryžosi bendriems pokyčiams. Pamačius, kaip merginos atrodo šiandien, sunku patikėti, kad gausybe plastinių operacijų ištobulintos moterys iš tiesų yra 26 metų. Kristina ir Karissa akivaizdžiai tapo pilnesnės, pasididino krūtines, joms buvo įdėti sėdmenų implantai, injekcijomis ne kartą putlintos lūpos ir koreguoti skruostai. Galiausiai natūralius plaukus teko pakeisti dirbtinėmis priaugintomis sruogomis, nes tikrieji nuo nuolatinio balinimo tiesiog nunyko.

Kristina ir Karissa Shannon anksčiau

Vida Press nuotr.


Kristina ir Karissa Shannon šiandien

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis