Būsime Barbės: 21 m. striptizo šokėja finansuoja savo ir mamos plastines operacijas

Dvi britės metai iš metų gulasi po plastikos chirurgų peiliais, kad atrodytų taip, kaip jų idealai. Mamos ir dukros pokyčiai jau viršijo 75 tūkst. eurų sumą, tačiau jų išvaizda anaiptol neprimena moteris įkvėpusių personų.

Georgina Clarke (39 m.) ir jos dukra Kayla (21 m.) yra priklausomos nuo plastinių operacijų. Georginos idealas - lėlė Barbė, o Kaylos - modelis Katie Price, tačiau išvaizdos pokyčiais artėdamos prie savo grožio stabų, iš tiesų moterys nuo jų tik tolsta.

Georgina Clarke, Vida Press nuotr.

Georgina Clarke, Vida Press nuotr.

G. Clarke pripažįsta, kad dirbtinis grožis ją žavi, kuo putlesnės lūpos, kuo didesnė krūtinė, aukštesni skruostai ir ilgesnės blakstienos, tuo geriau. Nei mama, nei dukra nežada sustoti tobulinusios savo išvaizdą. Georgina neslepia, kad pastarąsias operacijas finansavo jos dukra, tačiau negalėjimas pačiai susimokėti už grožio procedūras nėra kliūtis nutraukti pradėtų tobulinimų.

Georgina ir Kayla, Vida Press nuotr.

Kayla, kad galėtų sumokėti už savo ir mamos plastines operacijos, injekcijas ar nuolatines saulės vonias, uždarbiauja šokdama striptizą. O mama tam nė kiek neprieštarauja, ji džiaugėsi ir tuomet, kai būdama 18 m. jos dukra susirado kelis kartus vyresnį mylimąjį, kuris išlaikė abi moteris. K. Clarke jau dabar planuoja papildomas operacijas, ji svajoja apie dar didesnes lūpas, rinoplastiką, naujus krūtų implantus ir brazilišką sėdmenų pakėlimą.

Kayla ir Georgina, Vida Press nuotr.

Grožio idealo siekiančios moterys teigia nekonkuruojančios, sako, kad abiejų unikali išvaizda traukia vyrus. Būdamos veikiau geriausiomis draugėmis, bet ne mama ir dukra, Georgina ir Kayla mielai dalijasi dėmesiu.

Georgina ir Kayla, Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis