Khloe Kardashian realybėje ir savo fantazijų pasaulyje

Greičiausiai dauguma besinaudojančių nuotraukų koregavimo programėlėmis puikiai žino, kad yra tokių, kuriomis atlikti patobulinimai atrodo net labai natūraliai. Vis dėlto kartais galima ir persistengti.

Kad viena Kardashian šeimos sesučių Khloe, prieš talpindama nuotraukas socialiniame tinkle "Instagram", pirmiausia jas pakoreguoja, jokia paslaptis. Ji ir pati pripažįsta, kad nuotraukų tobulinimas yra visiškai natūralus dalykas, juk norisi, kad gerbėjai matytų akiai malonius vaizdus.

Tačiau palyginus pastarojo meto nuotraukas, kuriomis pasidalinta "Instagrame", ir paparacų užfiksuotus kadrus ar renginių akimirkas, akivaizu - ties korekcijomis persistengta. Khloe didžiuojasi savo smėlio laikrodžio figūra, itin liauna talija ir apvaliu užpakaliuku. Dėl pastarojo niekas nesiginčija - jis iš tiesų apvalus (ir net labai), tačiau bitelės liemens žvaigždė vis dėl to neturi. Na, bent jau gali juo pasidžiaugti svajose.

KHLOE KARDASHIAN "INSTAGRAME"

Pretty pastel pink 💕 Feeling extra girly Shooting for Revenge Body coming to E! Glam by @1maryphillips 70s hair by @cesar4styles and styling by @monicarosestyle

A photo posted by Khloé (@khloekardashian) on Apr 8, 2016 at 9:02am PDT

Tune into the late late show with James Corden tonight!!! Thank you @joycebonelli @jenatkinhair for a grueling but blessed day!! No one else I would rather spend every waking moment with 😏

A photo posted by Khloé (@khloekardashian) on Feb 23, 2016 at 7:08pm PST

KHLOE KARDASHIAN REALYBĖJE

Vida Press nuotr.
Mavrixonline/Scanpix nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis