Ką rasi vasario COSMO žurnale

Metusi iššūkį Holivudui
Protinga, dvasinga, sąžininga iki beprotybės... Megan Fox – išties išskirtinė Holivudo asmenybė, ne veltui ją instagrame, tviteryje ir feisbuke seka beveik 55 mln. žmonių.

„Suprantu, kad esu produktas, bet nebūtinai turiu jį mėgti. Iš tikrųjų esu labai uždaras žmogus“, – sako aktorė, vis dar tik bandanti priprasti prie prekių ženklo „Megan Fox“ galios. „Niekad šeimos nekeisčiau į karjerą... Tikrai neketinu aukotis dėl kino kūrimo meno... Visada žinojau, kad mano pašaukimas kitas… Kino ir pramogų pasaulyje tavo galiojimo laikas nuolat grėsmingai tiksi atbuline eiga“, – tai – tik kelios nuotrupos iš Megan interviu COSMO, per kurį ji atvirai kalba apie dviprasmius kino industrijos vyrų pasiūlymus, nesaugumo jausmą dėl kūno ir nekokias dienas. „Laimė, mano itin seksualus vyras pakenčia mane visokią, – pasidžiaugia Megan ir galiausiai apibendrina: – Jei nori santykius išsaugoti, privalai dėl jų kovoti ir nugalėti visus sunkumus.“

„Ties raudona meilės linija“
Deja, ne visoms pavyksta sunkumus įveikti savo jėgomis, todėl COSMO pradeda naują rubriką „Ties raudona linija“, kur į tau rūpimus santykių klausimus, stengdamiesi žvelgti iš moters ir vyro pozicijų, atsakinės psichologai Milda Lukašonokienė ir Julius Tilvikas.

Vieniša per Valentiną? Na ir kas!
Žmogui įgimta norėti intymaus ryšio. Tai niekur nedings. Visa, ką gali padaryti tokiais momentais, – tai būti sau atlaidi ir pripažinti, kad ateityje gal neatmesi ir tokios galimybės. Tačiau pripažinti šiuos jausmus nereiškia šokti į juos stačia galva ir mirkti savigailos baloje, teigia Margarita P. ir ragina džiaugtis tuo, kas yra dabar, nesvarbu, kokia būtum – vieniša, susiporavusi ar įnikusi į aktyvias paieškas!

Tavo karštų kūno taškų GPS
Johnas Mayeris teisingai dainavo: tavo kūnas – stebuklų šalis... Tiksliau, stebuklingų didžiojo O galimybių šalis. Jis pilnas nervų šaknelių. Pakanka tik žinoti, kaip jas išjudinti, ir smegenys įsakys išsiveržti geismo ugnikalniui. Lokaliam žemės drebėjimui sukelti reikia tik mylimo žmogaus pirštų prisilietimo tam tikrose kūno vietose! Visos jos pažymėtos mūsų sudarytame O zonų žemėlapyje. Pati jį ištyrinėk ir mylimajam parodyk!..

Tiesą sakant...
...Tik prieš tai dar tyliai išstudijuok sekso mitus, kurie tau trukdo atsipalaiduoti.

Be kaltės kalta

Esama net tokių žmonių, kuriems jaučiasi prasikaltę tiems, kurie mažiau uždirba arba ne taip sėkmingai susidoroja su savo darbu. Panašių, tik kur kas intensyvesnių, emocijų patiria ir katastrofas ar teroro aktus išgyvenę asmenys. Jiems atrodo, kad jie užima kieno nors kito vietą ir vien savo buvimu kelia skausmą žuvusiųjų artimiesiems. Be kaltės jausmo būtų sunku kurti sveikus santykius ir apskritai gyventi visuomenėje (nes tas, kuris nesugeba jausti kaltės, virsta socialiniu monstru), tačiau tas būtinas kaltės jausmas gali ir versti savęs nekęsti – mokykis išlaikyti sveiką pusiausvyrą!

Ir vėl tos žvaigždės!
Su kai kuriais žmonėmis draugaujame ne todėl, kad jie mums simpatingi ir įdomūs, o todėl, kad taip lėmė planetų rikiuotė. Aštrialiežuvė Antonina K. padės tau pamatyti, kaip atrodai, jei visų visada klausinėji: „O koks tavo Zodiako ženklas?“

10 profesijų iš ateities
Programų žymėtojas, piktograminių simbolių (emoji) vertėjas, miesto ūkininkas, galūnių dizaineris… Ne, tai ne kas nors iš fantastikos srities, o kelios iš ateities profesijų. Technologijos kinta žaibiškai, o kartu kyla ir vis naujų specializacijų poreikis. Tiesą sakant, nebeliko jokių tradicinių profesinių krypčių. Atrinkome 10 naujų profesijų – apie kai kurias gal nė nebūsi girdėjusi, tačiau galbūt kaip tik viena iš jų taps tavo pašaukimu!

Pasauliniai taupymo pagrindai
Kad ir kiek uždirbtum, pinigų vis tiek nebus per daug. Paprašėme 9 COSMO redaktorių iš skirtingų šalių pasidalinti patarimais, kaip saugoti piniginę nuo nereikalingų išlaidų. Tikimės, tarptautinės gudrybės pravers ir tau!

„Staiga nustojau jausti savo kūną“
Jei laiku neišlieji neigiamų emocijų, kada nors jos gali sugniuždyti! Taip vos nenutiko 38 metų Galinai G., dėl patirtų dvasinių sukrėtimų susirgusiai polineuropatija. „Šiandien ji sėkmingai gydoma, tačiau anais laikais pasveikti išties prilygo stebuklui. Tai suvokiau tik prieš penkerius metus, jau susilaukusi dviejų vaikų, – kai pamačiau moterį su dukrele, sergančia polineuropatija. Mergaitė kaip skudurinė lėlė gulėjo šalia ant krėslo. Mama užsivertė ją ant nugaros, ir aš išvydau rankutes be jokių gyvybės ženklų“, – pasakoja Galina, be galo dėkinga likimui, kad pavyko įveikti šį sunkų išbandymą. Sužinok, kiek gali žmogaus valia ir tikėjimas laiminga atomazga!

Reikalauju teisės valgyti!
Valgai viską, ko tik širdis geidžia, – ir nepriaugi svorio. Taip yra pristatoma intuityvaus valgymo sistema – nauja panacėja harmonijos siekiančiai asmenybei. Šalin, įprastinės dietos, neigiamai veikiančios ir virškinimo sistemą, ir psichiką, – dabar stengiamės atkurti ryšį su kūnu, išmokti išgirsti jo siunčiamus signalus ir jais remdamosi sudaryti kasdienį valgiaraštį!

Pilkoji zona
Sunku patikėti – nuo knygos „50 pilkų atspalvių“ pasirodymo jau praėjo septyneri metai! Kad ir kaip intelektualai peiktų Anastasijos ir Kristiano erotinių eksperimentų trilogiją, būtent dėl jos įtakos moterys dažniau ryžtasi vienos nakties nuotykiams, dažniau žiūri porno ir lengviau kalbasi su partneriais apie savo poreikius lovoje. Sužinok, kaip dar pilki atspalviai pakeitė pasaulį, ir vasario 7, 8 d. pirmoji pamatyk paskutinę trilogijos ekranizacijos seriją per COSMO kino vakarus!

Be to, COSMO vasario numeryje...

✓ rasi daug naudingos informacijos bei praktinių patarimų grožio ir stiliaus temomis...

✓ sužinosi Leono Somovo laimės formulę...

✓ suprasi, kaip moters suknelė gali pakeisti moters gyvenimą...

✓ galėsi išsirinkti tokią kelionę, per kurią pasijusi kaip kino žvaigždė!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis