Ką rasi birželio COSMO žurnale

„Ką gali žinoti – gal dar po 20 metų madinga bus mąstyti savo galva ir išmanieji prietaisai bus parduodami tik sulaukusiems pilnametystės?“ - svarsto COSMO vyr. redaktorė Violeta. Pamąstyti tikrai yra apie ką: vien JAV depresijos atvejų per pastaruosius 5 metus padaugėjo 30 procentų ir socialiniai tinklai čia suvaidino labai svarbų vaidmenį. Apie visa tai ir dar daugiau - naujame birželio numeryje!

Meilė + socialiniai tinklai = naujos taisyklės. Kaip parodyti susidomėjimą jo nerodant, kada pradėti laikinti patinkančio vaikino postus ir nuotraukas, kaip leisti jam suprasti, kad jis tau patinka, ir kada pagaliau feisbuke susidraugauti su jo mama, sužinosi p. 63–65.

Ar gali apranga moterį išgarsinti? Norėdamas tai sužinoti, COSMO išsiuntė savo žurnalistę atlikti eksperimento į Londono mados savaitę, kur kasmet suplūsta minios išsipusčiusių fashionistų. Įdomu, ko reikia, kad ir tave kaip stiliaus elito žvaigždę imtų medžioti paparacai? Pamatysi ir nepatikėsi p. 48–51.

„Man nebeleido atsipūsti, ignoruoti žinučių ar pakeisti nuomonės. Jie tikrindavo, ar sėkmingai žengiu savo mirties link“, – pasakoja Daniella Scott, šešias savaites socialiniuose tinkluose bendravusi su žmogumi, kuris tikino esąs geriausias jos draugas, kol galop paprašė padaryti kai ką baisaus. Mirties medžioklė su varovais apie šokiruojančią, šiurpią įtaigos dvikovą su „Mėlynojo banginio“ administratoriumi – p. 52–55.

Sekso ateitis priklauso moterims. „Daugeliui puikiai žinomus sekso reikmenis kūrė vyrai, tačiau jie nesinaudoja tokia produkcija, tad kažin ar labai nuodugniai aiškinosi, kaip iš tiesų tie jų sekso žaisliukai sąveikauja su moterų kūnais“, – teigia sekso industrijoje perversmą sukėlusios intymių žaisliukų išradėjos ir pristato savo kūrinius. Įvertink skirtumą p. 75–77!

„Visada norėjau būti kovotoja“, – sako Zoe Saldana, ir mes suprantame, kad ji turi omeny ne tik savo vaidmenis kine, bet ir aktyvų dalyvavimą #MeToo judėjime. Beje, per visus pastaruosius įvykius labiausiai ją įkvėpė jos vyras. „Man labai padėjo pokalbiai su juo – saugūs, intymūs ir atviri“, – pasakoja Zoe ir atskleidžia daug jaudinančių detalių apie savo šeimą bei kovą už būvį Holivude. Skaityk p. 90–94.

Jauna žavi veikli dainininkė Bjelle juokiasi, kad moka išskristi į kosmosą ir dar kitus pasiima kartu, o paklausta, ką kiekviena mergina turėtų pabandyti, surimtėja: „Pabandyti turėtų žmogus, ne tik mergina. Verta pabandyti mėgautis klaidomis ir bėdomis.“ Apie jos įkvėpėjus, norus, planus ir būdus atsigauti po sunkios dienos skaityk p. 11.

Švyti viskas! Tau dar nesusisuko galva nuo visų tų strobingo kremų, švytėjimo suteikiančių pudrų ir spindesiu odą užliejančių makiažo pagrindų? Nušviesime tau kelią į highlighter'ių karalystę p. 102–107.

Ruoškis vasarai! Kokį maudomuką rinktis, kad jis taptų vasarą tavo antra oda, sužinosi p. 20–22, o kaipgi kuo ilgiau džiaugtis nors ir laikinomis, bet vis dėlto pergalėmis prieš tą nemirtingą slibiną – celiulitą, skaityk straipsnyje Amžina kova su apelsinu p. 25.

Jei ir tau kartais norisi kontoroje pasriūbauti įsikniaubus į klaviatūrą, žinok: tokių kaip tu – pilna, net 41 proc. moterų apsiašaroja kolegų akivaizdoje! Kiek galima verkti darbe ir kaip, aptariame p. 46–47.

„Man sumažino skrandį“, – prisipažįsta 31-erių Marija B. ir atvirai pasakoja apie savo skaudžius išgyvenimus, kurie paskatino ryžtis tokiai operacijai, apie sunkumus, kurių teko patirti po jos... Na, o atomazgą sužinok pati atsivertusi p. 58–59!

„Viliojimas – tarsi šokis. Kad jis būtų seksualus ir keltų jaudulį, abi pusės turi dalyvauti savo noru ir po truputį rutulioti veiksmą, vis labiau linkdamos viena prie kitos“, – teigia sekso ir santykių terapeutė, knygų autorė Esther Perel straipsnyje Kodėl vilioti nėra blogai ir atskleidžia, kaip greitai ir paprastai atskirti gundymą nuo priekabiavimo. Versk p. 72–73!

Simpatijų pusryčiai. Kai iš tiesų norisi, kad vakarykštis svečias dar šiek tiek pabūtų, neskubėk jam tepti sumuštinio ir siūlyti kavos – nustebink trimis nepaprastai gardžiais, bet labai paprastai paruošiamais patiekalais, kurių receptus rasi p. 87–89.

Taip pat numeryje dar rasi trenerės patarimų, kaip paruošti nugarą flirtui, o gydytojų – ką daryti, kai įkanda bitė, voras, gyvatė ir net saulė su Sosnovskio barščiais. Be abejo, bus ir karštasis mėnesio horoskopas p. 110–111!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis