Kviečiame į COSMO mados mokyklą!

Ar nori sužinoti, koks įvaizdis tau geriausiai tinka? Ar nori gauti praktinių profesionalaus stilisto patarimų? Galiausiai – ar nori nusifotografuoti COSMO žurnalui? Jei į šiuos klausimus atsakei „taip“, registruokis į COSMO mados mokyklą!

Kiekvieną mėnesį pakviesime vieną ar kelias žurnalo skaitytojas į mados pamokas, o STYLE INN komanda rekomenduos, kokie drabužių deriniai joms labiausiai tinka, pasiūlys išbandyti skirtingus įvaizdžius, dalysis stiliaus atradimais bei patarimais. Kiekvieną mados pamoką fiksuos fotografas, kurio nuotraukos su komentarais bus spausdinamos COSMO žurnale.


Tavo įvaizdžiu rūpinsis STYLE INN komanda!

Nori patekti į COSMO mados mokyklą? Tuomet šio puslapio apačioje esančiame lauke parašyk, kodėl: gal nusibodo tas pats aprangos stilius ir nori išbandyti ką nors naujo? gal neatrandi savo stiliaus? gal esi tiesiog pasimetusi tarp gausybės draugų ir draugių patarimų? o gal tiesiog nori smagiai praleisti laiką?

Parašiusi trumpą laišką, būtinai pateik savo anketinius duomenis:
1) tavo vardas ir pavardė,
2) amžius,
3) gyvenamoji vieta,
4) telefonas,
5) el. pašto adresas
6) ūgis, svoris, krūtinės/liemens/klubų apimtys
7) plaukų ilgis bei spalva.

Viską surašiusi užpildyk kitus laukus (dar kartą parašyk savo vardą ir telefoną arba el. pašto adresą) ir per "browse" mygtuką prie laiško prisek vieną neseniai darytą savo nuotrauką ir spausk mygtuką „Siųsti“.

Tavo laiškas keliaus tiesiai į COSMO mados redaktorių pašto dėžutę. Su kandidatėmis į COSMO mados mokyklą jie susisieks asmeniškai telefonu arba el. paštu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis