Gyvenimas su N-18 ženklu: vyrai atsako į intymiausius klausimus

COSMO prašymu nežinios rūką sklaido vyrų slaptų minčių bei pojūčių ekspertai – daugybėje pasaulio šalių pamėgto tarptautinio žurnalo Men`s Health redaktoriai.

Kodėl vis daugiau vyrų šalina intymių vietelių plaukus?


Dėl to pačios priežasties, dėl kurios tu segi pakietintas liemenėles: kad optiškai padidintume tai, ką turime. Kai ten nuskutame plaukus, mūsų vyriškumas kaipmat įgyja daugiau svarumo. Be to, juk ir pornofilmuose moterys kraustosi iš proto dėl tą vietą nusiskutusių vyrukų. Galop, nuolat girdime, kad taip pasitobulinti ryžtasi vis daugiau vyrukų. Kam norėtųsi likti paskutiniu mohikanu, kuriam tarp kojų želia miškas?


Kaip vyrai slepia erekciją, jeigu ji ištinka viešumoje?


Dažniausiai galvoja apie ką nors visiškai neseksualaus. Jei tai nepadeda, o reikia stotis, skubiai mėginame slapta pasitaisyti savo nenuoramą - nukreipti jį aukštyn, bambos link, kad labiau prispaustų trumpikės. Kai stotis nereikia, taikome kitą būdą: paprasčiausiai sėdėdami sukišame savo rankas į kišenes. Šios išsipučia ir pridengia visus neramumus.


Kaip vyrai geba suvaidinti orgazmą?


Paprastai. Užsimauna prezervatyvą. Patrūkčioja. Padejuoja. Apsimeta patyrę kulminacijos konvulsiją. Su palengvėjimu atsidūsta. Nusimauna prezervatyvą. Susuka į servetėlę. Išmeta į šiukšlių dėžę. Visai paprasta. Tikrai gerokai mažiau pastangų nei moterims tuo atveju, kai nusprendžia vaidinti orgazmą.


Ką reikėtų daryti, kad vaikino O būtų dar intensyvesnis?


Lemiamą akimirką daugumą moterų kažkodėl suglemba ir atsipalaiduoja, nors mums tuo metu kaip tik norisi, kad jos įsitemptų. Suspausk savo raumenukus (tuos, kuriuos naudoji norėdama sustabdyti šlapinimąsi), pasukiok dubenį. Sudejuok ką nors nešvankaus. Suspausk krūtis. Taip pat gali prieš kulminaciją tvirtai sugriebti vaikino sėdmenis (juose gausu nervų galūnėlių). Derink šiuos veiksmus, ir tavo mylimojo O tikrai bus įspūdingas.


Ar tiesa, kad vienų vyrų varpos erekcijos metu pailgėja, kitų - lieka tokio pat ilgio?


Skamba gal ir keistokai, bet tai tiesa. Vienų vaikinų draugužiai ramybės būsenos atrodo visai mažutėliai, bet kraujui suplūdus atsigauna ir įgyja ganėtinai įspūdingas formas. Maždaug 2/3 vaikinų varpos dydis erekcijos metu padidėja.


Kokius sekso veiksmus, vyrų nuomone, moterys pervertina?


Pozas keistas pavadinimais. Pavyzdžiui, „Bambuko skaldymas“. Jau vien tokią frazę išgirdę pasijuntame neturintys jokios vaizduotės. Ir nereikia pozų keisti per patį įkarštį. Nebent tai darytum tarsi spontaniškai. Kitais atvejais bet koks mėginimas improvizuoti, kad mums tektų iš naujo kišti, gali viską sugadinti.


Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis