Vyras su praeitimi: kaip susitvarkyti su jo skeletais spintoje

Būtų puiku, jei į naujus santykius pultum tarsi nekalta – visomis prasmėmis: be praeities bagažo, be nudegimų, patirčių ir visa kita. Deja, skeletų spintose slepia visi. Nuo partnerio praeities pabėgti nėra kaip. Lieka tik išmokti ją suvirškinti.

Šeimos užkoduotas

Įspėjamieji požymiai. Gal jo tėvai siaubingai išsiskyrė, gal riejosi, kai jis dar buvo vaikas. Todėl dabar visi rimtesni santykiai jam kelia siaubą, jis jų nieku gyvu nenori, nors judu, regis, vienas kitam skirti.


Būtini veiksmai. Gerbk jo požiūrį. Net jei jis atvirai deklaruotų nenorintis kurti šeimos ir ilgam įsipareigoti. Nekalbėk apie bendrą ateitį, nenagrinėk savo jausmų jam. Kitaip suteiksi per daug galios. Jei laikui bėgant supranti, kad tavo tikslas – šeima, o jo – ne, išsiskirk ir pasakyk, kad būsi pasiruošusi su juo vėl susitikti tik tada, kai jis bus pasirengęs tau įsipareigoti.


Tėtušis

Įspėjamieji ženklai. Jis turi vaiką su buvusiąja. Ir abu yra to vaiko gyvenimo dalis. Tiesą sakant, visada bus.


Būtini veiksmai. Apsiprask su mintimi, kad vyrui, turinčiam vaiką, tu visada būsi antra pagal svarbą. Ne kiekviena su tuo susitaiko. Bet jei nori būti su šiuo vyru, pasiruošk priimti ir jo vaiką. Iš anksto abu aptarkite, kur ir kaip su vaiku susipažinsi, kaip su juo derėtų elgtis. Mama jam netapsi, tačiau vaikams patinka turėti pavyzdžių ir mylimų žmonių. Kodėl gi negalėtum tokia būti tu?


Pasirengęs vesti. Dabar

Įspėjamieji ženklai. Gal jis jau buvo susižadėjęs? Daug kalba apie susitupėjimą, stabilumą. Gal net nori gyventi drauge, nors judu susitikinėjate visiškai neseniai. Šis vaikinas pasirengęs ilgiems santykiams. Tuoj pat.


Būtini veiksmai. Santykiai geriausiai klostosi, kai abu partneriai juda vienodu greičiu. Todėl šiuo atveju tau teks būti tvirtai. Stebėk, koks jo elgesys pernelyg intensyvus: gal jis nori kuo greičiau susipažinti su tavo tėvais, gal nuolat būti su tavimi (NUOLAT). Pasakyk, kaip dažnai norėtum jį matyti, kokiu tempu turi klostytis santykiai. Jei jam iš tiesų patinki, jis gerbs tavo norus. Jei ne, kyla klausimas: kodėl vesti jam svarbiau nei kurti santykius?


Vaikelis

Įspėjamieji ženklai. Jis nenori suaugti, susirasti normalų darbą. Sėkmingi santykiai – tie, kur tu moki už judviejų gyvenimą drauge, ir dar paruoši vakarienę.


Būtini veiksmai. Aišku, labiausiai maga mesti lauk visus jo žaidimus ir šiukšles, kurias jis palieka. Bet prisimink, kad šis vaikinas – tai aplinkos produktas. Iš pradžių jį popino mama, vėliau – kitos gyvenimo moterys. Suteik jam erdvės, leisk pabūti pačiam atsakingam už save. Tokie vyrai dažnai nesugeba suaugti, nes niekas jiems neliepė prisiimti atsakomybės.


Nekaltasis

Įspėjamieji požymiai. Jis nebūtinai turi būti nekaltas tiesiogine prasme. Tai reiškia, kad seksualiniu atžvilgiu vaikinukas savimi nepasitiki, nuolat atsiprašinėja ką nors padaręs ne taip ir šiaip jam sunku pirmam imtis iniciatyvos.


Būtini veiksmai. Nepasitikėjimas savo erotiniais gebėjimais nėra toks jau retas reiškinys tarp vyrų – pasitelk komplimentus ir švelniai parodyk, ko nori. Skatink intymumą ir ne lovoje – žiū, taip savo praktinėmis pastangomis ir išsiugdysi puikų meilužį.


Sudaužyta širdis

Įspėjamieji požymiai. Buvusioji jį siaubingai apgavo ar pasiuntė velniop. Dabar tau tenka gaivinti jo širdį. Natūralu, kad vaikinui sudėtinga iš naujo patikėti ir pasitikėti. Kartais jis perdėtai reaguoja net į smulkmenas. Bet tik todėl, kad yra pernelyg stipriai įskaudintas.


Būtini veiksmai. Teks suprasti, ar jis pasirengęs judėti pirmyn, ar taip ir liks įstrigęs savo skausmingos praeities spąstuose. Jei labiau tikėtinas antrasis variantas, ar tau verta jo laukti? Jei kalbėtume apskritai, pasitikėjimas – dalykas, kurio nusipelnai. Užuot pykusi, kad tavimi nepasitiki, būk pakanti ir vis pabrėžk: jis tau svarbus. Neanalizuok jo praeities, nepretenduok į sielovadininkes – taip elgdamasi tik skatinsi jį jaustis auka.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis