Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

Žmogaus charakterio, praeities ir ateities įvykių pranašavimą iš jo sėdmenų formos pirmoji įvardijo į astrologiją pasinešusi Sylvesterio Stallone motina Jackie Stallone: ji pavadino tai rampologija (angl. rump – pasturgalis, užpakalis + gr. logos – mokslas). Tačiau būrimas iš užpakalio buvo populiarus jau senosiose civilizacijose. Teigiama, esą senovės romėnai iš užpakalio atspaudų, kaip vėliau iš rašysenos, netgi spėjo žmogaus gabumus ir talentus.

Na ir kas, kad nėra jokio mokslinio šio metodo patvirtinimo, – tai gali būti visai smagi vakarinių žaidimų preliudija. Pateikiame tau vaikino užpakologijos elementorių – smagaus vakaro!

Parenk jo minkštąją dalį interpretacijai

1. Vaikinas turi nusiprausti (na, turbūt suprantama, kodėl...), o tu tuo tarpu pasirūpink tinkama kambario temperatūra, ji turi būti apie 21 ºC, kad kūnas nežvarbtų, nes žąsies odos efektas pakeičia sėdmenų tekstūrą (ne, mes nemanome, kad vaikinas šalia tavęs galėtų šiurpti iš šalčio, bet vis tiek...).

2. Leisk vaikinui kurį laiką pabūti nuogam, kad išnyktų apatinio trikotažo žymės, kitaip informacija bus iškreipta.

3. Padėk vaikinui atsipalaiduoti (dėl įtampos užpakalis tampa neįskaitomas).

4. Paprašyk vaikiną atsistoti, nes gulint nematyti kai kurių linijų.

O dabar jau gali skaityti savo vaikino (ar staiga prieš akis išnirusių dviejų rausvų nepažįstamų bandelių) paslaptis!

Apskriti žandukai

Šis vaikinas – vakarėlių siela: aktyviai bendrauja, pasitiki savimi, yra visų pastebimas. Tik bendraujant su tokiu patraukliu vaikinu kyla viena problema: jis be saiko flirtuoja. Siekia seksualinio gyvenimo įvairovės, nuotykių, yra linkęs bent kartą išbandyti viską. Tačiau būk atsargi: jam viskas greitai nusibosta!

Kampuoti žandukai

Darbštus ir šeimyniškas vaikinas. Tačiau dėl karjeros ambicijų šis kampuotukas gali pamiršti tave. Ir lovoje toks vaikinas elgiasi egoistiškai: jis nepasotinamas, jis trokšta vis daugiau... Bet ar tu gali?

Linijos ant kairiojo žando

Buvusių santykių ženklas. Kuo gilesnės ir ilgesnės linijos, tuo ilgesni ir brandesni buvo santykiai. Jei linijos itin ryškios, vaikinas, ko gero, buvo stipriai įskaudintas. Bet jei vingių nedaug, jie vos pastebimi, tikėtina, vaikino buvusiosios tau grėsmės nekelia.

Linijos ant dešiniojo žando

Raktas į santykių dabartį ir ateitį. Jei linijos po žanduku ilgos ar gilios, greičiausiai jūsų keliai susilies į ilgą ir smagų greitkelį. Šios linijos taip pat gali pranašauti kūdikio gimimą.

Duobutės

Žandukai su duobutėmis būdingi smagiam vaikinui. Kartais jis būna spontaniškas, panašus į vaiką, tačiau jokiu būdu nėra nuolankus. Giliai širdyje nori viską kontroliuoti. Jis pradeda meilės žaidimus, dominuoja lovoje, tačiau jei vieną naktį nepanorės sekso, nė nebandyk jo įtikinėti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis