Intymūs klausimai ir visa tiesa, kurią turėtum žinoti apie vyrų turtus

Regis, kas čia ypatinga - tie intymūs vyrų turtai? Pagaliukas ir du bumbuliukai - kokių netikėtumų dar galima tikėtis? Pasirodo, kuo įvairiausių!

Net identiški dvyniai skiriasi. Tų trijų minėtų dalykų atžvilgiu - taip pat. Tiesą sakant, peniai bei sėklidės būna tokių įvairiausių dydžių, formų ir spalvų, kad pirmą kartą išvydusi saviškio turtus gali patirti lengvą šoką: o čia taip ir turi būti? Nejaugi tai normalu? Užduoti šiuos klausimus vaikinui ne visada liežuvis apsiverčia. Su draugėmis konsultuotis irgi nejauku. Todėl kreipėmės į šios subtilios srities ekspertą - Kolumbijos (JAV) universiteto urologijos profesorių Harry Fischą. Tikimės, jo atsakymai tave arba nuramins, arba padės laiku aptikti bėdą.

Normalu, kad vyro penis yra kelių spalvų?

Taip, normalu. Kai kurių vyrų varpų galvutės gali būti purpurinio atspalvio, o kamienas - margutėlis. Taip yra dėl gausybės kraujagyslių, kurios kartais persišviečia per odą. Įvairiaspalvė gali tapti ir apipjaustyta varpa, mat ilgainiui gali patamsėti apatinėje jos pusėje likęs randas. Vienintelis atvejis, kai tau (tiksliau, vaikinui) vertėtų susirūpinti: jei dėmės yra rausvos ar raudonos, tai gali būti bėrimo požymis. Tokiu atveju paragink partnerį kreiptis į gydytojus ir pasitikrinti. O kol pasitikrins - jokio sekso!

Ar sulinkęs penis - ženklas, kad mylimajam kilę kokių nors problemų?

Tai priklauso nuo kreivumo masto. Vos išlinkęs penis, tikėtina, bus didžiulis pranašumas. Šiaip jau varpa gali užaugti palinkusį į bet kurią pusę. Įvesta tinkamu kampu tokia išlinkusi lazdelė lengviau randa visus tavo jautriausius taškus. Tarkim, vyras, kurio penis išsirietęs į viršų, labiausiai tave įaudrins Misionieriaus poza. Jei varpa žvalgosi į šoną, išmėgink šią pozą: atsigulk ant šono (veidu į tą pusę, į kurią palinkusi varpa) ir susiriesk beveik embriono poza. vaikinas tegul atsiklaupia už tavęs ir įsiskverbia iš nugaros.

Jei varpa itin kreiva, sulinkusi kone stačiu kampu, tada, deja, susidūrėte su problema. Toks išsirietimas - Peirono ligos, kitaip tariant, plastinio varpos sukietėjimo, požymis. Šiuo atveju vyrą gali kankinti net labai stiprūs skausmai. Tai palyginti reta, tačiau pasitaiko. Dažniausiai tai siejama su nedideliais varpos pažeidimais, patirtais per šiurkštų seksą (beje, vyras tada to galėjo nė nepajusti). Kiti šios ligos požymiai: kai kuriems vyrams sunku sukelti erekciją ir ją išsaugoti.

Ar yra nustatytas standartinis sėklidžių dydis? Ar jos turi būti identiškos?

Vyro sėklidės turi būti maždaug graikinių riešutų (su kevalu) dydžio. Jei yra mažesnės, tikėtina, vaikino organizmas gamina pernelyg mažai testosterono. Dėl to jam gali kilti vaisingumo problemų. Šiaip sėklidės turėtų būti vienodo dydžio, tačiau labai dažnai viena sėklidė kaba kiek žemiau. Tai tikrai nieko baisaus.

Vienų vyrų peniai švelnūs ir glotnūs, kitų - su gausybe iššokusių venų. O kaip turėtų būti?

Vieno standarto nėra. Vyrų, kurių oda plonesnė, varpas raizgo daugiau venų. Jei oda storesnė, varpos atrodo lygesnės, jų venos gali būti net nepastebimos. Be to, įtakos turi ir vyro būsena. Kai jis susijaudina, kraujagyslės labiau išryškėja, nes į jas priplūsta daugiau kraujo, padedančio varpai sustandėti.

Kiek erekcijų per dieną vyras gali patirti?

Daugiau nei nulį. Tačiau konkretaus skaičiaus dar niekas nenustatė. Tiesą sakant, net jei vaikino varpa sustandėjo ir šoktelėjo aukštyn, tai toli gražu nereiškia, kad jis susijaudino. Erekcija vyrams kyla net tada, kai jie negalvoja apie seksą - tiesiog organizmas sukelia kraujo antplūdį rūpindamasis, kad varpos audiniai būtų sveiki. Dauguma vyrų nė nesapnuodami XXX sapnų per naktį patiria vidutiniškai aštuonias erekcijas. Vis dėl tos sveikatos.

Vyrai patiria tokį pat malonumą nepriklausomai nuo to, apipjaustytos ar ne jų varpos?

Iš esmės taip. Tik neapipjaustyta varpa kur kas jautresnė. Mat kai ji kaba ramybėje, jokie išoriniai veiksniai nepasiekia ir nejaudrina jos galvutės, pilnos nervų galūnėlių, - šią saugo apyvarpė. Kai vyras susijaudina, apyvarpė susitraukia ir atidengia dar jautresnę juostelę, esančią iš karto po galvute. Jei varpa apipjaustyta (t.y. pašalinta dalis ar net visa jos apyvarpė), šios vietos nuolat yra atviros, vadinasi, nebe taip jautriai reaguoja į dirginimą. Taigi skirtumas tik tas, kad neapipjaustytą varpą reikėtų glamonėti gerokai švelniau, kitaip malonumas vyrui gali greitai virsti skausmu.

Normalu, kad kartais varpa būna itin stipriai sukietėjusi, o kartais - minkštesnė?

Varpa kietėja nevienodai, ir tai ne visada lemia vyro susijaudinimo stiprumas. Galima pastebėti, kad net per vieną meilės sesiją varpos kietumas kinta - priklausomai nuo to, ką veikiate ir ar ilgai tai veikiate. Atrodo, kad jau kurį laiką partnerio varpa nuolat minkštesnė? Taip galėjo nutikti dėl kuo įvairiausių priežasčių. Stresas, vaistai, nuovargis - visa tai turi įtakos ir varpos kietumui. Jei ji pakankamai tvirta, kad mylimasis galėtų į tave įsiskverbti ir abu liktumėte patenkinti rezultatais, sielotis tikrai neverta.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis