5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

Ugningas liežuvių tango dažniausiai baigiasi seksu, tačiau bučiavimuisi ir be sekso būdinga daugybė pranašumų. Mokslininkai bučiuotis pataria kuo dažniau: šis malonus procesas malšina stresą, padeda apsispręsti, kas tave traukia, stiprina ryšį su mylimuoju.


Deja, tie patys mokslininkai, atlikę daugybę tyrimų, konstatavo ir liūdnesnį faktą: kuo ilgiau pora yra drauge, tuo rečiau jie bučiuojasi. Net ir sekso metu.


„Skatinu žmones kuo dažniau keisti savo seksualinį meniu, tačiau bučiniai turi būti pirmasis ir pagrindinis dalykas, nes tai – be galo svarbu“, – teigia mokslų daktarė Debby Herbenick iš Kinsey instituto, tyrinėjančio žmonių santykius bei seksualumą. Mes su mokslu ginčytis nesirengiame. Atvirkščiai, pasitelkę į pagalbą sekso bei santykių ekspertę Tracey Cox, parengėme tau idėjų, kaip įdomiau sulieti lūpas.


1. Rytinis bučkis

Prieš išeidama į darbą, suimk mylimąjį už rankų ir prisitrauk artyn. Nusitaikyk tiesiai į jo lūpas ir pabučiuok į patį jų centrą. Bučinys turi trukti 2–3 sekundes. Šiek tiek atsitrauk, vis dar laikydama jo rankas, tada vėl kartelį greitai pabučiuok. Kai šį kartą atsitrauksi, pažvelk mylimajam tiesiai į akis, suspausk jo rankas ir paleisk. Šis bučinys suveiks ne tik todėl, kad vaikinas visą dieną jį prisimins. Tyrimais nustatyta, kad vyrai, kurie rytais bučiuoja savo žmonas, gyvena vidutiniškai penkeriais metais ilgiau nei tie, kurie nebučiuoja. Galėsi jam tai priminti, kai pūsite 100 žvakučių ant jo gimtadienio torto.


2. Vampyriškas krimstelėjimas

Švelniais, lengvais bučiniais nusėk visą mylimojo veidą, tada vesk lūpomis žemyn jo kaklu, kol pasieksi duobutę žemiau nei Adomo obuolys. Švelniai suimk čia odą lūpomis ir lengvai įtrauk į vidų, tarp priekinių dantų. Tada paleisk. Taip, gali likti mėlynių. Bet kaip jaudina!


3. Patvirkęs prancūziškas

Keisdamiesi liežuviais tyrinėkite vienas kito lūpas. Liežuvio galiuką judink pirmyn ir atgal, vėliau suk atkartodama skaičiaus 8 formą. Vaikinas ne tik įsivaizduos, ką dar gali išdarinėti savo liežuviu (arba jis tau savuoju). Tyrimų duomenimis, drauge su seilėmis vyras partnerei perduoda testosterono, kuris stiprina tavo susijaudinimą.


4. Meilės įkandimas

Švelniai dantimis suimk apatinę partnerio lūpą ir savo lūpomis įtrauk ją į burną. Iš pradžių spausk švelniai, pamažu spaudimą didindama. Kai lieti mylimą žmogų, organizme daugėja endorfinų – medžiagų, kurios stiprina laimės jausmą ir padeda mažinti skausmą. Štai kodėl net ir šiurkštesnis kandžiojimas teikia tiek malonumo.


5. Šampaninės glamonės

Siurbtelėk į burną kiek putojančio gėrimo. Nenuryk. Pasilenk prie partnerio ir pabučiuok jį taip, kad šiek tiek šampano patektų jam į burną. Luktelėk, kol jis supras, ką darai. Tada prileisk į jo burną dar daugiau šampano. Jei kiek nutekės mylimajam smakru – puiku. Pretekstas visa tai nulaižyti.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis