10 dalykų, kurie netrikdo vyrų sekso metu

(1)

Kol tu nerviniesi dėl neidealios bikinio linijos ar keistos savo veido išraiškos orgazmo metu, tavo mylimasis tiesiog mėgaujasi procesu ir visiškai nesupranta, kodėl tu tokia įsitempusi.

Galbūt sugebėsi atsipalaiduoti ir paprasčiausiai jausti malonumą, kai perskaitysi Cosmopolitan.com išdėstytas vaikinų mintis apie dalykus, kurie tau sukelia baimę ir kompleksus lovoje.


Tai, koks tavo kvapas „ten“

„Vaginos kvapas turi būti kaip vaginos – daugumai vyrų tai arba labai patinka, arba visiškai nesvarbu. Tikrai nereikia praustis specialiais kvapniais muilais, kad „ten“ kvepėtų gėlėmis“, – Bobby, 24 metai.


Tai, ar ant tavo kūno yra plaukelių

„Mergina neturi būti idealiai glotni. Tad jei tu nesergi hipertrichoze (padidėjusiu plaukuotumu), gali drąsiai praleisti depiliaciją kad ir kelias dienas iš eilės. Nenualpsiu, jei man į burną pateks koks tavo plaukelis – palyginus su malonumu, kurį teikia seksas, tai visiški niekai“, – George‘as, 27 m.


Tai, kad tu pernelyg (ar nepakankamai) drėgna

„Drėgmės per daug nebūna, tad mesk iš galvos mintis, esą tu per drėgna. O net jei nepakankamai sudrėksti – tam sukurti lubrikantai, tad abiem atvejais nerimauti neverta“, – Markas, 33 m.


Tai, kokius garsus skleidžia tavo makštis sekso metu

„Tai, kad sekso metu vagina skleidžia keistus garsus – visiškai normalu. Nenormalu juos išgirdus nutraukti procesą ir sakyti: „O, tai buvo bjauru“. Nes tai nėra bjauru“, – Zackas – 29 m.


Tai, kaip garsiai tu aimanuoji lovoje

„Savo jausmus gali reikšti kuo garsiausiai, žinoma, jei tik neketini griebti man už galvos ir užrikti tiesiai į ausį. Mano kaimynai ištvers nedidelį koncertą, todėl dėl jų taip pat nesijaudink. Bet turi teisę ir į tylų, begarsį orgazmą, tik leisk man suprasti, kad tau dabar gera – tai labai svarbu“, – Chrissas, 19 m.


Tai, kad tavo krūtys šokčioja sekso metu

„Jei mylintis mano merginai nešokčioja viskas, kas tik įmanoma, reiškia, aš savo darbą darau netinkamai, velniai griebtų! Be to, linguojanti krūtinė atrodo tiesiog nuostabiai – nereikia gėdytis ir užsidengti jos rankomis. Bet jei tau skauda, gali likti su liemenėle – tai taip pat labai seksualu“, – Jose, 31 m.


Keistos veido išraiškos orgazmo metu

„Man asmeniškai merginos veidas kulminacijos metu atrodo labai seksualus. Bet jei aš sumanyčiau ją nufilmuoti, ji savimi pasibaisėtų. Bet kokiu atveju, gali daryti kokias tik nori grimasas – mūsų jomis neišgąsdinsi“, – Kirkas, 40 m.


Tai, kiek laiko tau reikia, kad baigtum

„Vyriškiausias ir laimingiausias jaučiuosi tada, kai mano partnerė patiria orgazmą, ir siekdamas šio tikslo esu pasirengęs darbuotis iki kol kojas sutrauks baisūs traukuliai ir nutirps liežuvis – kad tik ji būtų patenkinta. Neragink savęs, atsipalaiduok ir atsiduok pojūčiams – nėra nieko blogiau, nei suvaidintas orgazmas“, – Paulas, 34 m.


Tavo pastabos

„Jei tau nepatinka, kaip aš judu, nori pakeisti pozą ar sulėtinti procesą, paprasčiausiai pasakyk man apie tai! Nė vienas normalus vaikinas neįsižeis išgirdęs konstruktyvią kritiką lovoje. Tik atmink, kad malonus pasakymas „Įeik į mane švelniai“ labai skiriasi nuo šiurkštaus „Kairiau, stuobry“, - Gidas, 32 m.


Tai, kad tu ne visada nusiteikusi oraliniam seksui

„Oralinis seksas – nuostabu, bet jei kartais tau norisi praleisti užkandį ir iškart pereiti prie pagrindinio patiekalo – argi galima dėl to įsižeisti? Jei šiandien nesi nusiteikusi leistis į mano „apatinį aukštą“ – nekelsiu dėl to scenų“, – Michaelis, 33 m.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis