Astrologė papasakojo apie kiekvieno Zodiako ženklo vyrą

Seksualinis žmogaus elgesys, jo poreikiai ir pomėgiai – ne ta sritis, kurią gali nagrinėti tik per vieną kažkokią siaurią prizmę. Juk intymumo sfera priklauso nuo daugybės faktorių: psichologinių, paveldimumo, socialinių, kultūrinių, karminių.

Negali atmesti viso paveikslo dalies ir tikėtis objektyvaus vaizdo. Tačiau apibūdinti bendrą vektorių, kuris žmogui užkoduojamas gimstant, įmanoma. Ir nors visi mes daugiau ar mažiau nuo jo nukrypstame, vis tiek savyje išsaugome ryškų astrologinį antspaudą.


Būtent todėl kur kas naudingiau pasinaudoti žvaigždžių sufleravimais, o ne aklai eiti trapiu žmonių santykių liepteliu. Su laiku, pripratus prie partnerio, tu geriau už bet kokį astrologinį žinyną ar psichologą galėsi apie mylimąjį pateikti išsamiausią informaciją. Tačiau pačioje santykių pradžioje verta apsiginkluoti viskuo, kas įmanoma, ir suprasti, kokios savybės būdingos skirtingų Zodiako ženklų vyrams.


Astrologė Vera Chubelašvili atskleidė, kokie Zodiako ženklai – patys aistringiausi, o kokie - ramūs ir švelnūs.


Avinas

Vyrai-Avinai nenuspėjami, ir jei tau teko susidurti su meilužiais, dovanojančiais netikėtumų – patikrink jų gimimo datą. Greičiausiai ji išpuls kovą ar balandį. Iš Avino gali tikėtis daug ko. Be abejo, šio ženklo atstovai – tikri pagyrūnai, tačiau jų gera nuomonė apie save atsirado ne tuščioje vietoje. Jei susitikinėji su Avinu, būk pasirengusi aistrai ir impulsyvumui lovoje, tačiau nesitikėk to kasdienybėje. Kiekvienas šio ženklo atstovas su moterimis pakankamai diplomatiškas ir taktiškas. Vargu ar jis iš tavęs pareikalaus daugiau, nei jam leido tikėtis, tačiau savo būtinai pasieks. Flirtuodama būk atsargi ir nedalink lengvabūdiškų pažadų – jis juos priims rimtai, o jau po šito Avino niekas nesustabdys. Dauguma moterų pasiduoda šio ženklo atstovų žavesiui, kuo šie noriai ir naudojasi. Avinų iškalba ir gebėjimas įtikinti pasižymi praktiškai stebuklingu poveikiu, taip kad neprarask budrumo. Be abejo, negalime nepaminėti vienos malonios šių vyrų savybės: Avinai ir po pirmos bendros nakties sieks tavo palankumo. Jų noras neatšals, o interesas nemažės. Iš tavęs tereikia paklusimo ir atsipalaidavimo – visa tai būtina jo turtingose seksualinėse fantazijose.


Jautis

Jaučiai – vieni iš tiesiškiausių Zodiako ženklų. Greičiausiai visi tavo mėginimai kažkaip apžaisti ir paįvairinti pasimatymą su Jaučiu neatnešė jokių laukiamų rezultatų. Jei tu vyrui-Jaučiui įdomi, tai matyti iš tolo: šiai situacijai tipiškas merginimas, komplimentai, kuriuos gana nesunku nuspėti. Gundymas Jaučiui – procesas, kur žingsnis po žingsnio jis juda link tikslo, su vienu dideliu „BET“: šie žingsniai iš tiesų – šuoliavimas. Jautis nori tave užvaldyti greitai, ir jo atkaklumas gali gluminti. Nemėgink keisti šio ženklo atstovo, ir juo labiau neverta įsižeisti: jie yra tokie, kokie yra, ir nieko čia nepadarysi. Seksas Jaučiui – natūralus poreikis, kurio patenkinimo jis iš tavęs atkakliai sieks, kol negaus trokštamo. Jo užsispyrimas patinka ne visiems, ir daugelis moterų pasipiktins pajutusios, kad su jomis elgiamasi tik kaip su seksualinio alkio numalšinimo priemonėmis. Neapsigauk – Jautis ne toks šaltas, kaip gali pasirodyti. Už išorinio paprastumo slepiasi ir vidinis pasaulis, ir jausmai, ir jautrus požiūris į meilę bei priešingą lytį. Tiesiog Jaučių išsireiškimo būdai pernelyg tiesmuki. Tokie pat tiesūs šie vyrai ir sekse: jie neišrankūs, jiems pakanka negudrių intymių malonumų, žinomų ir pažįstamų visiems.


Dvyniai

Vyrai-Dvyniai apeliuoja į tavo vaizduotę. Jie puikūs pašnekovai. Dažnai sunku suprasti, ar šio ženklo atstovas nori su tavimi tik draugauti, ar jis jau čia tave kabina. Įdomiausia, kad ir patys Dvyniai į šį klausimą dažnai negali atsakyti. Tuo gali įsitikinti pamėginusi tiesiai šviesiai išsiaiškinti situaciją. Viena iš svarbių šio ženklo atstovų savybių – nepastovumas, todėl dažnai savo pačių poelgių motyvų jie nesugeba paaiškinti net sau. Valdomi Merkurijaus, Dvyniai puikiai orientuojasi informacijos sferoje, juos domina bendravimas ir jie laikosi tos pačios strategijos tiek bendraudami su draugais, tiek su potencialiais seksualiniais partneriais – t. y. įsijautę bendrauja. Tik bendravimo su konkrečiu žmogumi patirtis suteiks tau tikslų įsivaizdavimą apie tolesnių jūsų santykių vystymąsi. Greičiausiai ir pats vyras-Dvynys pradiniuose etapuose skendi lygiai tokioje pat nežinioje. Seksualinėje sferoje šio Zodiako ženklo atstovai linkę dalyvauti kaip stebėtojai. Jiems patinka iš šalies stebėti save ir tave, jie dažnai mielai sutinka dalyvauti eksperimentuose su trečiu partneriu, be problemų mylisi prieš veidrodį, filmuojasi. Jei esi pasirengusi tokiems eksperimentams ir nebijai permainingo šio vyro būdo, gali drąsiai atsakyti į jo jausmus.


Vėžys

Tai - patys jausmingiausi vyrai. Nei viena moteris, susitikinėjusi su Vėžiu, negali jo apkaltinti nedėmesingumu ar šaltumu. Jis pasinėręs į savo vidinį pasaulį, tačiau iš jo įdėmiai tyrinėja ir tavąjį. Jei jis tave pamilsta, tai akivaizdžiai matyti. Šio ženklo atstovai apipila moterį komplimentais ir visapusiškai ją mergina, tačiau svarbiausia – nuoširdžiai ir visiškai atvirai įsileidžia tave į savo sielą. Jei šio gesto neįvertinsi, tai neverta aiškinti, kad šis tavo poelgis reikš išsiskyrimą su Vėžiu visam gyvenimui. Paradoksaliausia, kad šio ženklo atstovas ne šiaip tave kabina, o leidžia tau siekti jo, kas, Vėžio nuomone, yra aukščiausia pasitikėjimo forma. Seksualinėje sferoje gali tikėtis bet kokių savo fantazijų realizavimo. Vėžys orientuojasi į partnerės poreikius, puikiai įsimena jos erogenines zonas. Tai ne tas žmogus, kuris vers tave eksperimentuoti, spaus ir reikalaus absoliutaus paklusimo. Greičiau jis pats taps nuolankiu tavo norų vykdytoju. Ne visoms moterims toks požiūris prie širdies, todėl jos dažnai skundžiasi, kad vyrui-Vėžiui trūksta valingumo. O tai netiesa: šie vyrai turi savo fantazijas, tačiau jei nori jas sužinoti, teks pasiekti ypatingą jo pasitikėjimo lygį.


Liūtas

Vyrai-Liūtai iki kraštutinumo narcizai. Jie susižavėję patys savimi ir šito nė neslepia. Nepaisant to, vargu ar kuris šio ženklo atstovas tave sugebėjo suerzinti. Pernelyg jau jie įtikinami tame grožėjimesi savimi. Bendraudama su Liūtu noriai tiki, kad jis turi visas priežastis taip gerai save vertinti. Jis gali permiegoti su pigiausia kekše, tačiau sau ieško karalienės, ir jei jau tavimi susidomėjo, leis tai suprasti rinktiniais komplimentais ir dosniomis dovanomis. Liūto dėmesingumas visuomet malonus. Jis moka elgtis su moterimis, o jo gestai visuomet pabrėžtinai aristokratiški. Nepaisant to, visas bendravimas greičiausiai vyks juokelio „Ką čia mes vis apie mane ir mane, pakalbėkime apie Jus. Kaip aš Jums?“ kontekste. Stengdamasis tau patikti, Liūtas niekuomet nepamirš, kad jį trauki ne šiaip tu, o tu šalia jo – t.y. moteris Liūtui patraukli būtent kaip palydovė, kuri pabrėš jo statusą. Sekse tau teks pamiršti žodžius „ne“ ir „nenoriu“ – yra tik tavo vyro norai, jo troškimas tave užvaldyti. Būk pasirengusi oraliniam, analiniam ir kitokiam ekstremaliam seksui. Tavo poreikiai jam ne itin įdomūs. Liūtas gali tik dominuoti, ir jei nebus taip, kaip nori jis, vadinasi, nebus niekaip.


Mergelė

Vyrai-Mergelės reiklūs sau, todėl norėdami patikti partnerei, jie prisižiūri, rodo dėmesingumą ir pagarbą, elgiasi švelniai ir rūpestingai. Visa tai būtų puiku, jei ne vienas jų trūkumas: vargu ar pirmas pasimatymas su vyru-Mergele įvyks, jei pati jo į jį nepakviesi. Santykių su šiais vyrais istorijos visuomet įdomios savo nestandartiškumu, nes pirmus žingsnius žengia būtent moterys. Jei kada gyvenime planavai romaną su Mergele, bet jis taip ir neįvyko, paklausk savęs, kiek atkakli tuomet buvai? Visiškai įmanoma, kad tiesiog nepavyko pakankamai jį prispausti, o vyras taip ir neperėmė iniciatyvos į savo rankas. Panašus vaizdas ir lovoje. Vyras-Mergelė sekso klausimuose nepretenzingas, ir gali pasirodyti, kad intymioji jūsų santykių pusė jo apskritai nedomina... Tai klaidingas įsivaizdavimas, tačiau norint jį išblaškyti, reikės daug laiko ir pastangų. Iš tavo pusės! Būk kantri. Kalbėti apie vyro-Mergelės prioritetus sekse sudėtinga. Pagal astrologinį kūno žemėlapį, šį Zodiako ženklą atitinka pilvas – ir tai iš tiesų tinka moterims-Mergelėms, o štai vyrai lieka santūrūs. Kur kas didesnį efektą sukels ne fiziniai veiksmai, o komfortabilios Mergelei atmosferos sukūrimas: švara, ramybė, balansas.


Svarstyklės

Kartais vyrų-Svarstyklių dėmesingumas moterims sukelia daug klausimų. Jei turėjai ilgalaikį romaną su šio Zodiako ženklo atstovu, greičiausiai jau žinai, kad jam reikia paskatinimo ir palaikymo – šiam vyrui būtina žinoti, kad viskas vyksta teisingai. Valdomos Saturno, Svarstyklės į santykius žiūri su visu šiai planetai būdingu rimtumu. Jų nuomone tam, kad būtų išlaikyta pusiausvyra, į kiekvieną taurę reikia dėti po monetą. Todėl romanas su Svarstyklėmis – tai ne vienos moters sugundymo istorija, o abiejų partnerių bendras judėjimas link vienintelio tikslo. Jei sustosi tu, sustings ir jis. Panašus mechanizmas veikia ir intymioje sferoje. Svarstyklės nežaidžia į vienus vartus ir seka, kad partnerei būtų lygiai taip pat malonu, kaip ir jam. Kaip ir kiti Oro ženklai, Svarstyklės linkusios į vojerizmą ir ekshibicionizmą, taip kad turėk omenyje, kad jis mielai slapčia nužiūrės tave duše ar pasimylės ten, kur jus gali kas nors pastebėti. Santykiai su vyrais-Svarstyklėmis – tai abipusis procesas, kuriame visuomet liks galimybė atlikti konkrečias korekcijas. Vis dėlto neverta idealizuoti Svarstyklių, nes tai – nepatikimas, nenuspėjamas ženklas, reikalaujantis iš jūsų didelės ištvermės ir valios.


Skorpionas

Vieni iš aistringiausių Zodiako atstovų. Seksualinis geismas – bene svarbiausias juos valdantis jausmas. Daugelis moterų, turėjusių santykių su Skorpionais, apibūdina juos kaip nepasotinamus ir patvirkusius. Iš dalies tokia nuomonė teisinga, tačiau neverta pamiršti, kad vien atkaklumas – dar ne pakankamas pagrindas mėgautis sėkme tarp priešingos lyties atstovų. Skorpionas ne tik pamišęs dėl sekso, jis dar ir žino, kaip gauti savo. Šis vyras – talentingas gundytojas, gebantis vos ne instinktyviai rasti priėjimą prie daugumos moterų. Jo žavesys – stiprus ginklas, tik neverta išsigąsti: prieš tave ne bedvasė sekso mašina, o gyvas žmogus su sudėtingu vidiniu pasauliu. Jei Skorpionas tavimi domisi, tai lengvai pastebima. Atsakyti ar ne į jo jausmus – tai klausimas kiekvienu individualiu atveju. Kur kas svarbiau būti tikra, kad turi ką duoti tokiam vyrui, kad taptum jam ne tik priemone patenkinti savo poreikius, bet ir sudomintum kaip potenciali gyvenimo palydovė. Intymioji santykių su Skorpionu sfera – pati turtingiausia. Būk pasirengusi ekstravagantiškiems seksualiniams eksperimentams – kalbame ir apie sado-mazo.


Šaulys

Vyrai-Šauliai – patyrę viliotojai, gebantys rasti priėjimą net prie pačios neprieinamiausios moters. Jie itin komunikabilūs, iškalbingi, išradingi, apsišvietę, todėl lengvai apčiuopia tą takelį, kuriuo labai greitai prasibrauna iš nepažįstamojo į mylimojo statusą. Pasistenk kaip įmanoma ilgiau nukelti šį momentą, kitaip tapsi Šauliui tik dar viena iš daugelio jo suviliotų moterų. Neištikimybė glūdi jo prigimtyje, ir jis tiesiog negali susitaikyti su mintimi, kad Žemėje vaikšto šimtai tūkstančių nesugundytų moterų, kurios dėl kažkokios priežasties iki šiol dar netapo jo meilužėmis. Šaulys nori kiekviena jų pasimėgauti, o santykiai jam – tai apribojimų forma, kuriai jis ryšis tik su ta moterimi, su kuria ras tiek daug bendro, kad ji jam atstos likusį pasaulį. Nieko nuostabaus, kad tarp Šaulių daugiausia vyrų, reikalaujančių atvirų santykių (t.y. be įsipareigojimų ir su galimybe mylėtis su kitais). Sekse jie taip pat siekia įvairumo ir tiria daugybę jo pasireiškimų. Vienas iš vedančių seksualinių Šaulio motyvų - fetišizmas, traukiantis prie kūno dalių, drabužių, įkvepiančių įvaizdžių.


Ožiaragis

Jis niekuomet nesistengs paslėpti savo susidomėjimo tavimi. Ožiaragis vengia tapti kompanijos siela ir dažnai gali apskritai laikytis atokiai, tačiau jei jau jis tave išrinks iš kitų, tai pačiu tiesiausiu būdu leis tai suprasti. Visiškai natūralu, jei kada per pasimatymą Ožiaragis paglostys po stalu tau kelią. Artimai šio ženklo atstovus pažįstančios moterys žino, kad šis poelgis – tai būdas pademonstruoti susidomėjimą tavimi. Realybėje jo seksualiniai poreikiai labai dideli, nes Ožiaragiai – labai reiklūs. Šiems vyrams būdingi įvairūs seksualiniai eksperimentai, tarp jų – ir šiurkštūs, galintys sukelti tikrą fizinį skausmą. Tik nereikėtų tame įžvelgti realaus pavojaus. Ožiaragiai pasižymi polinkiu viską planuoti į priekį – seksą taip pat – tad jo sudarytoje darbotvarkėje nebus nieko, ko jis nenumatė, ar kas galėtų išslysti iš jo kontrolės. Pirmiausia Ožiaragis vertina tavo pastangas patenkinti visus jo poreikius, tačiau šį procesą vertėtų laikyti griežtuose rėmuose, nes dažnai savo intymiuose noruose Ožiaragiai nežino ribų ir gali užeiti pernelyg toli.


Vandenis

Šie vyrai dažniau svajoja apie juos traukiančias moteris nei mėgina realiai su jomis susipažinti. Jei pasidomėtum tarp pažįstamų porų, kur vyras – Vandenis, kaip užsimezgė jų santykiai, įsitikintum, kad statistika čia pakankamai vienoda ir po šiuo ženklu gimę vyrai pakankamai neryžtingi. Iš visų vyrų, priklausančių Oro stichijai, Vandeniai – vieninteliai, nelinkę į neištikimybę. Jo motyvus valdantis Uranas padeda išlaikyti visuomet šviežią žvilgsnį į savo partnerę. Vandeniai gali valandų valandas ant mylimos moters bandyti įvairias glamones, visuomet surasdami tame naujus pojūčius. Tačiau tokie veiksmai daugeliui moterų nepatinka – pernelyg jau monotoniška. Jei ilgas masažas ar perspaustai ilgas oralinis stimuliavimas tau nusibodo – nesigėdyk, pasakyk apie tai partneriui. Vandenis būtinai atsižvelgs į tavo pastabas ir priims domėn pageidavimus. Jis lengvai sutinka išbandyti vieną ar kitą pozą, erotinį žaisliuką ar pakeisti aplinką.


Žuvys

Vyrai-Žuvys mielai eina į kontaktą, ir jei tu jį sudominai, būtinai tau papasakos ir apie save, ir apie savo pomėgius. Vargu ar pokalbis bus apie kažką slapto, tačiau turėk omenyje: jei Žuvys kalba su entuziazmu, tai garantuotai nori padaryti tau įspūdį. Žinok, kad vyrams, gimusiems po dvyliktuoju Zodiako ženklu, tai – svarbus žingsnis. Žuvų simbolis savyje turi prieštaringumo, tokia pat prieštaringa ir šių vyrų natūra. Jų motyvai ir troškimai yra draskomi nuolatinių vidinių konfliktų, taip kad neverta tikėtis kažkokių tikslingų dėmesio ženklų ir merginimo. Seksualinėje sferoje Žuvys reiklios ir nenuspėjamos. Šie vyrai neturi konkrečių pomėgių, tačiau visgi verta tikėtis, kad kiekvieno atskiro vyro-Žuvies poreikiai pasirodys esą kokia nors ekstravagantiška fantazija, su kuria susitaikys anaiptol ne kiekviena. Kas tai bus – persirengimas, kulkšnių kultas ar seksas viešose vietose – nuspėti neįmanoma. Tačiau jei šio Zodiako ženklo atstovas užkariavo tavo širdį, vargu ar šie pomėgiai taps rimta kliūtimi jūsų meilei.


Visi mes skirtingi, ir kiekvienus santykius lydi pripratimo vienas prie kito sunkumai. Neįmanoma parašyti išsamų vadovą apie žmogaus intymų gyvenimą, galintį apsaugoti nuo klaidų ir numatyti bet kokias situacijas. Būkite dėmesingesni, nuoširdesni, kantresni vienas kitam ir branginkite savo intymų artumą, juk jis – trapus tiltas fiziniam jūsų sielų susiliejimui. Nebijokite atsiverti mylimajam iš pačios slapčiausios savo pusės, priimkite jį su visais ypatingumais, ir jus lydės harmonija.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis