Mažą penį turintis vyras atvirai papasakojo, ką jam teko išgyventi

Patrickas Moote'as - protingas, linksmas, mielas vyrukas. Jis neslepia, kad turi mažą penį ir atvirai dalinasi savo mintimis šiuo klausimu.

2011-ųjų lapkritis. Ruošiuosi bene svarbiausiam savo gyvenimo įvykiui: planuoju pasipiršti merginai, su kuria susitikinėjame dvejus metus. Turiu sukurpęs romantiškiausią pasaulyje planą: mudu turime pakliūti į “bučinių kameros” objektyvą per krepšinio rungtynes. Mūsų veidai pasirodys milžiniškame Kalifornijos universiteto krepšinio salės ekrane, o visi ten esantys žiūrovai taps liudininkais, kai ji ištars “taip”.

Išvydus, kad ekrane pradedamos rodyti kitos poros, širdis pradeda daužytis it pašėlusi. Štai ir mane apšviečia prožektoriaus spindulys, aš patenku į visuotinį dėmesio centrą. Nervingai išsitraukiu iš kišenės dėžutę, priklaupiu ant kelio ir klausiu: “Ar tekėsi už manęs?” Ji kurį laiką žvelgia į mane ištikta šoko. Po kelių sekundžių, prilygusių valandoms, išbėga iš salės. Klūpiu matant tūkstančiams žmonių. Vis dar tame prakeiktame milžiniškame ekrane.

Kodėl ne?

Jaučiausi morališkai sutryptas ir, žinoma, pasistengiau kuo greičiau išnykti iš salės. Tačiau mano pažeminimas nesibaigė. Be abejo, man parūpo sužinoti, kodėl mane atstūmė. Tada nežinojau, kad jos pasakyta priežastis iš esmės pakeis mano gyvenimą. “Mūsų seksualinis gyvenimas anaiptol ne idealus, – pasakė ta, kurią regėjau kaip savo žmoną. – Man atrodo, taip yra dėl to, jog tavo penis pernelyg mažas.” Tokio paaiškinimo visiškai nesitikėjau. Taip, žinojau, kad mano instrumentas – ne pats įspūdingiausias, tačiau ar reikėjo dėl to taip su manimi pasielgti?

Ėjo savaitės, o aš vis graužiau save. Jis ką, toks mažas? Tai išties taip svarbu? Mokykloje bernai erzindami mane vadindavo Kornišonu. Aišku, šios pravardės nekenčiau. Tačiau iš to seniai išaugau. Kas galėjo pamanyti, kad mažas agurkėlis taps neįveikiama mano santykių kliūtimi?

Netrukus sužinojau, kad kažkas į Youtube įdėjo mano piršimosi ir, aišku, pažeminimo, vaizdo įrašą. Netrukus jis surinko per 600 000 peržiūrų. Dar kartą pasijutau tiesiog pritrėkštas. O tada staiga suvokiau: esu aktorius ir galiu iš pažeminimo sukurti projektą, kuris padės man įveikti kompleksus. Juk yra ir daugiau vyrų, kurie taip pat kankinasi galvodami apie savo penius.

Patrick Moote
Patrick Moote
Vida Press

Vėl ekrane

Taip drauge su bičiuliu režisieriumi Brianu Spitzu sukūrėme dokumentinį, arba, kaip jį vadiname, penimentinį, filmą “Unhung hero”.

Kurdamas apsilankiau Kinijoje, Pietų Korėjoje, Papua Naujojoje Gvinėjoje, apkeliavau visą Ameriką aiškindamasis dydžio klausimus.
Susitikau su draugais, kad aptartume kritinius centimetrus.

Išklausinėjau savo buvusiųjų, kaip jos reagavo į mano gabaritus: daugumos jie nė kiek nenuvylė. Padariau išvadą, kad mano penį galima vadinti vidutiniu, net jei jis ir yra apatinėje skalės dalyje. Be to, išsiaiškinau, kad net ir tai, kas normalu, gali kisti. Erekcijai įtaką daro stresas, kraujotaka, svorio svyravimai.

Norėjau ne tik pademonstruoti savo buvusiajai, kad mano penis normalus, bet ir įrodyti, kad nuostata kuo didesnis, tuo geresnis mums primesta sekso industrijos bei žiniasklaidos. Dėl to, kad penio ilgis sukelia Vakaruose tiek kalbų, be abejo, kalta online pornografija, kur visi peniai – gigantiški. Tačiau keliaudamas sužinojau, kad daugelyje kultūrų ištisus amžius egzistavo falinių simbolių garbinimo ritualai. Tūkstančius metų žmonės lenkėsi dideliems peniams. Jau senų senovėje egzistavo lytinė atranka: moterys norėdavo pratęsti giminę su tuo vyru, kurio organas – pats didžiausias.

Patrick Moote
Patrick Moote
Vida Press

Visi lygūs

Filmuodamas išbandžiau krūvą pačių idiotiškiausių priemonių varpai didinti: vakuumo pompas, lašus, augalinius preparatus, kabinau svarmenis... Kinijoje net suvalgiau gaidžio lytines liaukas! Kad padidintų organą, vyrai pasirengę bet kam. Tačiau vis dėlto tai – idiotizmas.

Kad suprasčiau, kokią įtaką nedidelis penis daro jo savininko gyvenimo kokybei, prisijungiau prie vyrų mažais peniais palaikymo grupės. Ten sutikau vyrukų tikrai mikroskopiniais peniais ir supratau, kokia vis dėlto menka (atsiprašau už kalambūrą!) mano problema. Pasikalbėjau ir su vyru, turinčiu milžinišką penį. Pasirodo, laimės jam tai nesuteikė, nes moterims seksas su juo – vienas skausmas.

Kai pradedama kalbėti, ar galima aptarinėti vyrų ir moterų intymiąsias vietas, regiu dvigubus standartus. Moterų krūtų dydžio analizuoti nevalia, o štai kikenti dėl penio ilgio – galima. Vis dėlto, tikiuosi, ateis laikas, kai niekam nebeteks būti seksualinio pobūdžio pajuokos objektu.

Ar dydis turi reikšmę? Tik jei jis visiškai mažučiukas arba gigantiškas. Kaip pasakė vienas vyrukas: “Penis – tai tik penis. Kur kas svarbiau žmogus, kuriam jis priklauso.”

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis