Klausk jo drąsiai!

Nors ir kokios būtume nuovokios, mums nelemta vyrų suprasti iki galo. Laimė, tarp jų yra tokių, kurie pasiryžę išspręsti visus mūsų santykių galvosūkius. Kaip šis vaikinas, nenorėjęs viešai prisistatyti, tačiau prisižadėjęs sakyti tau tiesą, tik tiesą, kad ir ko tu jo paklaustum.

K: Jis visada ignoruoja mano liūdesį ar blogą nuotaiką. Kaip vaikinui paaiškinti, kad tokiomis akimirkomis man labai reikia jo dėmesio ir supratimo?
A: Vaikinai linkę spręsti problemas, užuot apie jas kalbėję. Atsitraukdamas šalin jis greičiausiai nežino, ką daryti: tylėti, patarti ar išspardyti užpakalį tavo liūdesio šaltiniui. Taigi užuot skundusis: „Mano bosas su manimi elgiasi kaip su nevykėle“, sakyk: „Man reikia tavo patarimo, kaip spręsti problemas su vadovu.“ Jeigu tau tiesiog reikia nebylaus vyriško peties išsiverkti, prašyk jo: „Blogai jaučiuosi ir labai norėčiau, kad mane išklausytum.“ Vaikinas, žinodamas, kokį vaidmenį – nebylųjį ar patariamąjį, – turi atlikti, tikrai neignoruos tavo problemų.

K: Netekau svorio, ir krūtys pastebimai sumažėjo. Norėčiau segėti liemenėles su silikono pagalvėlėmis, tačiau nesu tikra, kad vaikinas į tai reaguos teigiamai.
A: Tikėjęsis užčiuopti sultingą krūtį, bet pajutęs silikono ar vatos įklotus, vaikinas išties gali sutrikti. Kita vertus, toks triukas tik paskatins jį kuo greičiau nuplėšti tą keistą liemenėlę ir mėgautis viskuo, kas slepiasi po ja. Mes žinome, kad naudojate daug gudrybių savo išvaizdai tobulinti, ir silikono pagalvėlės gali būti viena iš jų.

K: Praėjusį vakarą vaikinas skundėsi nenorintis mylėtis, tačiau šįryt užtikau jį vonioje masturbuojantis. Ką tai reiškia?
A: Jeigu judviejų santykiai puikūs, nenorą mylėtis siek su varginama darbo diena ar problemomis tėvų šeimoje – mintys apie tai išeikvoja visą jo energiją, įprastai skiriamą seksui. O masturbacija – tik būdas įtampai greitai sumažinti. Jeigu nenori ir kitą vakarą sulaukti neigiamo atsakymo, imkis iniciatyvos: tiesiog slink žemyn ir suteik jam ne mažesnį nei rytinis malonumą savo lūpomis. Vaikinui kaipmat visos problemos iš galvos išdulkės!

K: Sekso metu paprašiau vaikino pliaukštelėti man per užpakaliuką, tačiau jis atsisakė. Gal mano, kad esu ištvirkėlė?
A: Jis tikrai taip nemano. Ko gero, šiuo prašymu užklupai vaikiną netikėtai – kai buvo nusiteikęs romantiškam ir jausmingam seksui. Kitąkart išbandyk tokį triuką: uždėk jo ranką sau ant užpakaliuko ir pašnabždėk į ausį, kad bet ką padarytum už mažą pliaukštelėjimą. Jeigu jis ir toliau reaguos neigiamai, matyt, jam išties tai nepatinka.

K: Kavinėje vaikinas, su kuriuo esame tik draugai, netikėtai pabučiavo mane į lūpas. Kai paklausiau, ką šis bučinys reiškia, atsakė, esą tai buvęs tik draugiškas pakštelėjimas. Ar tai gali reikšti ką nors daugiau?
A: Jis meluoja. Jo išsisukinėjimai apie draugišką pakštelėjimą – tik būdas išvengti pokalbio apie tai, kas įvyko. Greičiausiai jis jaučia tau simpatiją, tačiau bijo tavo reakcijos. Šiuo atveju pirmiausia pagalvok, kaip jautiesi pati. Jeigu tau šis vaikinas – tik draugas, bučinį tiesiog ignoruok. Bet jeigu jauti jam ne tik draugiškumą, paskambink kitą dieną ir paklausk: „Žinau, kad įprastai draugų taip nebučiuoji. Norėjai šiuo bučiniu man ką nors pasakyti?“ Nesvarbu, koks bus jo atsakymas, – jis vis tiek išsklaidys dvejonių miglas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis