Vyrų elgesys, kurio moterys nepakęstų (pagal Zodiako ženklus)

Apie tai, kokio moterų elgesio nepakęstų vyrai, jau rašėme (gali paskaityti ČIA), o dabar metas pažvelgti, ką Zodiako ženklai pasako apie mus pačias! Ką jis turėtų padaryti, kad neištvertum ir išeitum net neatsigręždama? Tikimės, kad paskaičiusi, komentaruose parašysi ar tai, kas parašyta, iš tiesų pastūmėtų tave link skyrybų.

Kas pastūmėtų moterį link skyrybų, jei JI – AVINAS

Antipatarimas vyrams: kas gali būti lengiau, tereikia daugiau rutinos ir abejingumo. Į visus jos entuziastingai pateikiamus pasiūlymus kur nors nueiti, reikia reaguoti nutaisius rūškaną veidą, o po to dar pareikšti, kad tai vargina ir kur kas mieliau yra gurkšnoti alų prie televizoriaus. Pastoviai bambėk, būk nepatenkintas gyvenimu, dėl menkiausių smulkmenų suk jai smegenis. Jokiu būdu neparodyk jai savo vyriškumo. Viską daryk atmestinai. Jeigu ji paprašys tavęs įkalti vinį į sieną, tai tu sugadink jų keletą, tada įkalk ją ne toje vietoje ir galiausiai paveikslą pakabink kreivai. Tegu žino, kad „auksarankio“ iš tavęs tavęs tikrai nebus ir apskritai, tavimi negalima pasikliauti.

Kas pastūmėtų moterį link skyrybų, jei JI – JAUTIS

Antipatarimas vyrams: grubus elgesys ir jokios užuojautos, jokių švelnumo proveržių. Ji tik ir laukia stabulumo, saugumo, tad atimk iš jos tą jausmą. Tereikia tau kurį laiką vakarus praleisti žaidžiant kortomis (iš pinigų) ir ji pabėgs nuo tavęs labai greitai, ypač jei dar pastoviai pralošinėsi.

Kas pastūmėtų moterį link skyrybų, jei JI – DVYNYS

Antipatarimas vyrams: mėgstančios bendrauti Dvynės nepakenčia monotonijos. Pasirodyk esąs namisėda, nemėgstantis kompanijų, nuobodžiaujantis, mažai kuo besidomintis, primityviai mąstantis, inkščiantis ir priekaištaujantis merginai dėl jos nedėkingumo už jo meilę ir labai greitai atsisveikinimui ji tau pamojuos rankute.

Kas pastūmėtų moterį link skyrybų, jei JI – VEŽYS

Antipatarimas vyrams: Vėžiukėms labai reikia meilės, švelnumo ir globos. Jeigu ją atstumsi pernelyg staigiai, ji niekur neišeis, o tik užsisklęs. Todėl viską reikia daryti palaipsniui. Būk visą laiką labai užsiėmęs ir nerodyk jai jokių jausmų ir emocijų. Apie savo vedusius draugus kalbėk su pašaipa, vadink juos esančiais „po padu“, tokiu būdu leisdamas jai suprasti, kad tikras vyras niekada neveda, taip pabrėždamas savo vyriškumą. Visokiais būdais stenkis parodyti jai, kaip siaubingai tave erzina vaikai ir Vėžio šalia savęs tu ilgai nebepamatysi.

Kas pastūmėtų moterį link skyrybų, jei JI – LIŪTAS

Antipatarimas vyrams: duok šiai mėlynojo kraujo atstovei suprasti, kad ji tėra eilinė mergina, o visas jos įsijautimas į karalienės vaidmenį tėra perdėtas susireikšminimas, įtakotas kompleksų ir nepasitikėjimo savimi. Nelepink jos komplimentais, nerodyk jokio išskirtinio dėmesio, o jei darysi jai kokią dovanėlę – tegul tai bus koks nors niekuo neišsiskiriantis niekutis. Tai tikrai turėtų ją įžeisti. Jei susiruošėte nueiti į restoraną, nuvesk ją į kokią pigią užkandinę. Šykštėk visko, renkis vos geriau už benamį. Liūtė nepakęs šalia savęs vyro, dėl kurio jai būtų gėda.

Kas pastūmėtų moterį link skyrybų, jei JI – MERGELĖ

Antipatarimas vyrams:pradėk nebekreipti dėmesio į savo išvaizdą, vaikščiok riebaluotais plaukais, pajuodusiom panagėm. Vėluok į pasimatymus ir net nesivargink teisintis, juk tokio svarbaus asmens kaip tu, turi laukti ji. Pasakok nešvankius anekdotus ir nepadoriai žvenk. Jei jau kitą dieną toks elgesys nesukels Mergelei pasibjaurėjimo, vadinasi ji netikra Mergelė.

Kas pastūmėtų moterį link skyrybų, jei JI – SVARSTYKLĖS

Antipatarimas vyrams: kritikuok ją kiekviename žingsnyje, nepritark jai niekame. Vis kartok, kad ji šeimininkė iš jos tikrai nekokia, o ir protiniais jos sugebėjimais verta abejoti, kad ji neturi humoro jausmo... Tiesiog neduok jai ramiai gyventi. Kelk pavydo scenas be jokios priežasties, o pats leisk sau viską ir dar daugiau.

Kas pastūmėtų moterį link skyrybų, jei JI – SKORPIONAS

Antipatarimas vyrams:jei nusprendei išsiskirti su Skorpione, būk pasiruošęs tam, kad į akis ji tau taikiai šypsosis, o po to paleis savo nuodus. Norėdamas sumažinti savo reitingus jos akyse, tapk šykštus, vienpusiškas, niekuo nesidomintis, tik savimi pačiu. Apie save ir savo privalumus šnekėk ir girkis nuolat. Neužsičiaupdamas kalbėk apie įvairius savo planus, pelningus projektus, karjerą, imkis visokių reikalų ir nė vieno nesutvarkyk iki galo. Skorpionė susidarys apie tave labai blogą nuomonę ir tuoj pat pasuks į priešingą pusę.

Kas pastūmėtų moterį link skyrybų, jei JI – ŠAULYS

Antipatarimas vyrams:optimizmu trykštanti Šaulė nepakenčia depresuojančių personažų ir tų, kurie bijo veiklesnių, sėkmingesnių žmonių galimos įtakos. Tad tapk tokiu, o visas jos pastangas ištraukti tave iš emocinės duobės, priimk su užkietėjusio kankinio pašaipa. Negana to, kritikuok jos optimizmą, išvaizdą, rengimosi stilių, jos mėgstamus filmus, draugus, aistrą keliauti. Leisk jai suprasti, kad ji tau svarbi tik lovos žaidimuose, o artimais draugais jūs ko gero netapsite niekada. Ilgai nelaukusi, Šaulė pasuks ieškoti savo idealo kita kryptimi.

Kas pastūmėtų moterį link skyrybų, jei JI – OŽIARAGIS

Antipatarimas vyrams: Ožiaragė paprastai nemėgsta kuo nors išsiskirti iš kitų, nors jos vidinis pasaulis didžiulis ir turtingas. Sudaryk tokį vaizdą, kad šio pasaulio paprasčiausiai nepastebi. Įvairiais būdais duok jai suprasti, kad šalia savęs norėtum matyti aktyvią ir linksmą palydovę, o ne rimtą ir protingą moterį. Kritikuok ją visame kame ir karštai ginčykis dėl visko. Nors Ožiaragę paprastai sunku nuginčyti, tačiau būk atkaklus ir duok jai suprasti, kad tavo požiūris – vienintelis teisingas, net ir tuo atveju, jei tai būtų visiška nesąmonė. Nemokėk už ją ir net bandyk pasikėsinti į tai, kas jai šventa – į jos finansus. Patikėk, ilgai laukti neteks, ji labai greitai supras, kad tai ne jai ir kuo ramiausiai pasišalins, nekeldama jokių skandalų ir nedaužydama indų.

Kas pastūmėtų moterį link skyrybų, jei JI – VANDENIS

Antipatarimas vyrams:didžiausia Vandenių vertybė – laisvė. Tad pasikėsink į ją, nurodinėdamas jai ką valgyti, kaip rengtis, ką galvoti, kokias knygas skaityti, kur leisti pinigus. Kuo daugiau jai visko drausk, o jei ji pabandys paprieštarauti, paprasčiausiai pasakyk, kad tu vyras ir vien jau dėl šios priežasties ji privalo tavęs klausyti, nes yra moteris.

Kas pastūmėtų moterį link skyrybų, jei JI – ŽUVYS

Antipatarimas vyrams: įžeisti Žuvis lengviau negu lengva dėl jų ypatingo jautrumo. Tapk grubiu, nekultūringu, nejautriu. Būdamas draugų kompanijoje, paprasčiausiai ją „pamiršk“ ir jos akivaizdoje bendrauk su kitomis merginomis. Tau net nereikės persistengti ir tapti visišku chamu – jautruolė Žuvis iš mažiausių smulkmenų viską gerai supras ir nusiminusi tyliai pasišalins.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis