Klausk jo drąsiai: po pirmojo karto jaučiuosi purvina

Santykiai – painus dalykas, o juos išnarplioti padeda Manfredas, sąžiningai atsakantis į visus Jūsų siunčiamus klausimus!

1. „Sveiki, esu 17 metų panelė. Turėjau 22 metų vaikiną, su kuriuo santykiai atrodė pakankamai artimi bei gražūs. Jis nuolatos rodė man dėmesį, stengdavosi rasti man laiko, drąsiai manęs siekė ir t.t. Praėjus porai mėnesių nuo draugystės pradžios, prakalbome apie seksą. Na, jis manęs nespaudė, nes žinojo, jog man nekaltybė yra labai svarbi ir aš ją vertinu. Tačiau mačiau, kad kuo toliau, tuo labiau jis manęs geidžia. Mes daug apie tai kalbėjomės, mano pozicija buvo aiški: kai būsiu tikra dėl savo ir jo jausmų, tuomet aš nieko prieš pasimylėti. Viena vakarą buvau išgėrusi. Sėdėjome mašinoje, jis pradėjo lįsti, bet ne priekabiauti, aš buvau atsipalaidavusi, atsakiau tuo pačiu ir mes pasimylėjome. Praradau nekaltybę mašinoje, apkvaitusi nuo alkoholinio kokteilio. Rytą pabudusi jaučiausi labai blogai. Nenorėjau jo matyti, man viskas buvo šlykštu, duše tryniau kūną norėdama nuplauti vakarykštį įvykį. Draugė mane ramino, sakė, jog viskas gerai. Mano vaikinas atsiprašinėjo, sakė, kad mane labai myli, blogai jautėsi dėl to, kad aš jaučiuosi sau šlykšti, jautėsi kaltas. Bet ką man padaryti? Man tiek jis dabar atgrasus, tiek pati sau jaučiuosi purvina. Ar tai laikina?

Manfredas: Aš tikrai nesu ekspertas šioje srityje, tačiau kiek man teko girdėti, tai nėra labai retas atvejis. Pradėdamos lytinį gyvenimą, merginos susiduria su įvairiomis psichologinėmis problemomis, tačiau laikui bėgant tai turėtų praeiti. Jei tai nepraeina ir tikrai jautiesi blogai, tuomet siūlyčiau kreiptis į psichologą.

2. „Draugavau su vaikinu 5 mėnesius, iš kurių 2 mėnesius gyvenome kartu. Nebuvo kažkokių didesnių pykčių ar trečiųjų asmenų, jis išvažiavęs į užsienį mane paliko. Po dviejų mėnesių tylos paskambino, tvirtino, kad nori grįžti ir t.t. Kaip manote, ar verta jam atleisti, ar tai tik būtų naivus bandymas su aiškia pasikartojančia pabaiga?“

Manfredas: Santykiai per atstumą žmonėms labai dažnai yra didelis barjeras, nes kasdienis galvojimas apie mylimą žmogų bei žinojimas, kad nepasimatysite kelis mėnesius ar daugiau, daro savo ir jokie susirašinėjimai to nepalengvins, todėl kartais atrodo, kad lengviau iš viso nutraukti santykius nei kasdien kankintis. Panašu, kad taip ir įvyko jūsų atveju. Nors jausmai niekur nedingo, tačiau kasdienybė tapo nepakeliama. Jei jis rimtai apsisprendė grįžti, tuomet nematau priežasties, kodėl negalima būtų suteikti jam kito šanso.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis