Koks JIS lovoje pagal Zodiako ženklą

Vieni tiki Zodiakų ženklais ir horoskopais, kiti tik numoja ranka ir nekreipia į juos dėmesio. Jei esi iš tų „tikinčiųjų“, siūlome paskaityti, kokius pomėgius lovoje išduoda tavo mylimojo Zodiako ženklas.

Jei jis... Avinas

Miegoti su juo – kažkas panašaus į vaikščiojimą minų lauku, kai negali žinoti, kas tavęs laukia kitame žingsnyje. Jis visuomet pasiruošęs, todėl baksnoti pirštu į nugarą ir raginti tikrai neprireiks. Jis – sekso entuziastas, eksperimentatorius, pasiruošęs parodyti tau tai, ko galbūt dar nematei. Draugauji su Avinu? Nusiteik naujovėms, pasiryžk atsikratyti kompleksų, nes šiam vyrukui „tabu“ sekse praktiškai neegzistuoja.

Jei jis... Jautis

Supratingas, atsargus, dėmesingas tavo poreikiams – Jautis tiesiog puikus meilužis! Galbūs jis ir nekunkuliuoja nežabota aistra, bet savo ištobulinta technika gali nuskraidinti tave kur tik panorėsi. O oralinis seksas – jo slaptas koziris visiškai tavo palaimai.

Jei jis... Dvynys

Jis nori matyti savo moters kūną, todėl renkasi seksą šviesoje, o dar geriau – prieš veidrodį. Oralinis seksas nėra jo stiprioji pusė, tačiau sekso preliudijoje Dvynys tiesiog nepakartojamas: jis puikiai žino kokius mygtukus paspausti, kad tu nedelsiant susijaudintum. Ir svarbiausia, tu lovoje jam būsi svarbesnė, nei jis pats. Ko dar galima norėti?

Jei jis... Vėžys

Vėžiui patinka glamonės prieš seksą ir tai jis labiau linkęs daryti be rankų! Nusiteik jį pamaloninti keliais pagyros žodeliais ir sulauksi tokio atpildo, kokio nesitikėjai. Vėžys puikiai prisiderina prie savo moters poreikių, todėl gali būti ir švelnus kaip katinas, ir aistringas bei agresyvus kaip tigras. Žodžiu, su juo nuobodžiauti lovoje tikrai nereikės.

Jei jis... Liūtas

Lovoje jis ganėtinai atsargus, švelnus, lėtas... Veikia pagal iš anksto paruoštą ir laiko patikrintą strategiją, juk jis Liūtas, kuris viską privalo atlikti teisingai! Jo seksualinis apetitas tiesiog neišsemiamas, todėl gali nusiteikti ištisam sekso maratonui, kuris truks ilgai, bet niekur neskubant.

Jei jis... Mergelė

Lovoje jis drovokas, bet tik iki tol, kol perpranta savo moters poreikius. Kitaip tariant, ženk pirmą žingsnį pati, o jis prisitaikys ir tuomet jau pasistengs padaryti viską, kad tu jo nepamirštum. Mergelės ženklo vyrai mėgsta gruboką seksą, tik ne visuomet išdrįsta tai parodyti, o ištvermingumo sekse jiems verta pavydėti.

Jei jis... Svarstyklės

Pagrindinis Svarstyklių principas – seksas turi būti kokybiškas, o ne šiaip vardan pasitenkinimo, todėl jis kantriai stengsis dėl savo partnerės. Svarstyklėms svarbus ne tik pats lytinis aktas, bet ir papildomas aistros stimuliavimas, pavyzdžiui, stebėti partnerę veidrodyje, mylėtis pusiau viešoje vietoje ir t.t. Taigi jei tavo draugas Svarstyklės – pamiršk greitukus ir nusiteik ilgiau trunkantiems ir labiau jaudinantiems scenarijams.

Jei jis... Skorpionas

Jam patinka aistringas ir grubokas seksas. Lova – tai ne ta vieta, kurioje Skorpionas galėtų atsiskleisti. O štai balkonas, kuriame yra tikimybė būti pastebėtiems smalsių kaimynų, palangė ar ežero pakrantė – tiesiog tobulas variantas nepamirštamiems seksualiniams įspūdžiams. Aistringam greitukui puikiai tiks ir tvirtas stalas.

Jei jis... Šaulys

Jo liežuvis – tiesiog tobulas instrumentas tavo malonumui, o seksas su Šauliu – nepakartojama patirtis. Šaulys mėgsta ir svarbiausia moka gėrėtis moters kūnu, savo žodžiais ir prisilietimais priversdamas ją pasijusti vienintele ir nepakartojama. Kompleksai? Šalia tokio vyro moterys ištirpsta ir gali pilnai atsiduoti net ir tiems malonumams, apie kuriuos bijodavo ir pagalvoti.

Jei jis... Ožiaragis

Sekse Ožiaragis kaip šokių aikštelėje: puikiai kontroliuoja savo moterį ir veda ją į didžiausią palaimą. Originalumo jame gal ir ne itin daug, tačiau kantrybės ir ištvermės – per akis, todėl privers savo moterį aimanuoti iš pasitenkinimo, o tuomet jau leis pasitenkinti ir pats sau. Norisi pakartojimo? Be jokių problemų!

Jei jis... Vandenis

Vien tik seksas – ne jam. Su moterimi jį turi sieti ne tik aistra, bet ir emocinis ryšys, galbūt dėl to seksas su Vandeniu yra labai harmoningas. Lovoje jis atsipalaidavęs, laisvas, nebijo naujovių ir skatina savo moterį pilnai atsiduoti aistrai, pamirštant visus tabu. Suderinti švelnų malonumą su gruboka aistra ne visiems pavyktų, bet Vandeniui, regis, tai vieni juokai.

Jei jis... Žuvis

Nori išbandyti ką nors naujo? Vyrukas, gimęs po Žuvies ženklu, kaip tik tau! Jokių kompleksų, jokių tabu ir, regis, nenuslopinamas seksualinis apetitas. Tik nebijok jam parodyti, ko pati nori, antraip rodyti iniciatyvą vienam jam gali greitai pabosti. Lovoje jis ištvermingas, bet šiek tiek nekantrus: nori išbandyti kuo daugiau, kartais nepagalvodamas apie savo antrąją pusę. Vis dėlto, jei aiškiai leisi jam suprasti, kas tau patinka ir ko tau reikia, jis pasistengs patenkinti tavo poreikius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis