Kaip elgtis būnant su vyru… 1930 metų patarimai moterims

Patarimų kaip būti seksualia moterimi, kaip gundyti vyrus, ką daryti ir ko ne, tikrai netrūksta. Tik turėk laiko viską perskaityti! Bet tas pats buvo visais laikais! Žurnalas Parade Magazine pasikapstė savo daugiau nei 75-erių metų senumo archyvuose ir aptiko keletą tų laikų patarimų „tikroms damoms“.

Kas pasikeitė? Vietoje medžiaginių nosinaičių, kurias vyrai galantiškai ištraukdavo kritiniais atvejais, atsirado vienkartinės servetėlės, o šiaip... Kaip ir nieko naujo. Kai kurie patarimai privertė nubraukti ašarą. Iš juoko, žinoma. Ką gi, siūlome pasiskaitinėti.

Pasimatymo su vienu vyru metu neflirtuok tuo pačiu ir su kitu. O dar blogiau bus, jei padauginsi alkoholio. Po tokio fiasko nesitikėk, kad vyras tau paskambins.

Nepadaugink alkoholio. Vyras tikisi, kad savigarbos jausmą išlaikysi iki vakaro pabaigos. Kai kurios merginos išgėrusios tampa protingesnės, tačiau didžioji dalis vis tik tampa kvailesnės.

Neplepėk apie skudurus ir nesistenk nupasakoti jam, kaip atrodo tavo naujoji suknelė. Nepamiršk pasakyti vyrui komplimentų ir kalbėti apie tai, kas įdomu jam.

Nesielk lengvabūdiškai. Neverta pasinerti su padavėju į prisiminimus, kaip smagu tau buvo čia praėjusį kartą. Vyras tikisi ir nusipelno viso tavo dėmesio jam.

Nesielk su juo kaip su mažvaikiu. Juk jis vyras. Jausmų rodymas viešumoje – žemas lygis. O tai žemina ir stato jį į keblią padėtį.

Jeigu tavo kūno formos prašosi liemenėlės – tai ir nešiok ją. Jo akivaizdoje nesitaisyk smukčiojančių kojinių, pasirūpink, kad jos būtų patikimai prigludę.

Šokio metu neplepėk. Lengvabūdės moterys niekada netraukė vyrų dėmesio. Jeigu jis pakvietė tave šokiui, vadinasi jis nori šokti, o ne užsiimti aptarinėjimais.

Iki vyro atėjimo, būk jau susiruošusi. Neversk jo laukti ir nepamiršk šypsotis.

Nesėdėk nepadoriai išsidrėbusi. Ir jokiu būdu neparodyk, kad nuobodžiauji, net jeigu taip ir būtų. Būk budri. Jei tau būtina kramtyti gumą (ko jo akivaizdoje vis tik daryti nederėtų), daryk tai tyliai, nepražiodama burnos.

Norėdama pakoreguoti makiažą, nesinaudok veidrodėliu automobilyje. Jis skirtas vairuojančiam vyrui stebėti situaciją kelyje. Todėl veidrodėlio sukinėjimas tai į vieną, tai į kitą pusę labai erzina vyrą.

Vyro akivaizdoje nereikia skųstis ar verkti. Nesistenk versti jo rodyti savo jausmus, ypač kitų žmonių akivaizdoje. Tai niekam neįdomu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis