Seksas su putlute: ką mano vyrai? (apklausa)

Turbūt nė vienas vienišas vyras neatsisakytų pasimėgauti kūniškais malonumais su manekenės figūrą turinčia mergina. O kaip vyrai reaguoja, jei merginos kūno formos apvalesnės?

Galbūt standartinis svajonių sekso partnerės idealas nebe toks populiarus? Juk ir modelių tarpe vis dažniau atsiranda putlių merginų... Taigi, ką vyrukai mano apie seksą su pilnesnių kūno formų merginomis?

TAIP PAT SKAITYK: Kokie drabužėliai miegamajame vyrams labiausiai patinka?


Robertas: Manau, kad tokios moterys kažkam yra patrauklios ir jie nesivaiko standartų ar žurnalo viršeliuose pozuojančių moterų. Beje, dažniausiai tokios moterys yra labiau atsipalaidavusios su savo partneriu, nes žino, kad jas priima tokias, kokios jos yra, ir supranta, kad geros moters turi būti daug!

Saulius: Geriau jau su putlute mergina mylėtis, nei su itin liekna!

Karolis: Svarbiausia, kad gerai judėtų. Šiuos žodžius galbūt galima pritaikyti visoms merginoms, nepaisant jų figūrų. Visgi, su visa derama pagarba, joks vyras nenorėtu mylėtis su mergina, kuri lovoje elgtųsi tarsi 8 metų senumo čiužinys. Jei turi trūkumų (žinoma, čia skonio reikalas) vienoje srityje, juos visuomet galima atpirkti judesiais tamsoje.

Ugnius: Labai stambių kaulų mergina man turbūt nepatiktų. Bet, jeigu žmongų myli, tai, kad ir godzilos dydžio mergina būtų – nesvarbu.

Tomas: Pasimylėti su putlute tikrai norėčiau – juk reikia viską išbandyti. Nemanau, kad jos prastesnės lovoje, net atvirkščiai – turetų būti labiau pašėlusios.

Gytis: Net neįsivaizduoju tokios situacijos, nes su putlia mergina mylėtis dar neteko... O jeigu taip nutiktų, tai vaizdu tikriausiai nesimėgaučiau...

Richardas: Kodėl gi ne, jei apkūnumas yra proporcingas – tai seksualu.

TAIP PAT SKAITYK: Kokios moterys lovoje JIEMS nepatinka?

Andrius: Nenorėčiau mylėtis su stambia mergina, nes aš pats esu labai lieknas. O sulaužyti šonkauliai gyja sunkiai...

Mindaugas: Geras klausimas, girdėjau, kad dabar seksas su putliomis merginomis tampa labiau populiarus, bet aš, deja, būsiu senamadiškas ir putlutes paliksiu kitiems. Tai ne man.

Marius: Iš smalsumo gal ir norėčiau išmėginti seksą su tokių formų mergina, bet, tikiuosi, mano „daiktas“ neapviltų manęs pamačius ją nuogą...

Justas: Man tinka ir putlios merginos, tai tikrai nėra problema!

Domas: Nelabai man toks variantas prie širdies... Nebent gerai „apšilęs“ būčiau ir kitą dieną nieko neprisiminčiau.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis