Ką vyras lovoje turėtų žinoti apie tave?

Neverta savo mylimajam pasakoti, kiek partnerių esi turėjusi ir koks fantastiškas seksas buvo su ponaičiu „X“. Tačiau kai ką apie tave jam išgirsti derėtų, ir ne iš spėlionių, o iš tavo pačios lūpų.

Tavo erogeninės zonos. Seksas kaip seksas, bet kaip su įaudrinančiomis glamonėmis dar prieš jį? Kad pilnai atsipalaiduotum ir visu šimtu procentų pasimėgautum, reikia kaip reikiant įkaisti dar prieš seksą! Jis bučiuoja tau kaklą, krūtis, pilvuką... O tavo stipriausia erogeninė zona šiek tiek žemiau ir nedrąsu pasakyti apie tai garsiai? Ak tas tavo drovumas... Vargu, ar tavo mylimasis labai drovisi, kai nori, kad pamalonintum jį oraliniu seksu. Gerai, jei žodžiais tai ištarti sunku, pabandyk pažaisti: paprašyk, kad tavo vyrukas ant jautriausių savo kūno vietų užpurkštų grietinėlės, kad žinotum, kas jį labiausiai jaudina. O tuomet tokį pat žemėlapį nupiešk jam ant savo kūno.

Tavo mėgstamiausios pozos. Sako, kad mėgstamiausia vyrų poza – atbulos jojikės: kai tu viršuje, tačiau į jo veidą atsukusi nugarą. O kokia sekso poza tau teikia didžiausią malonumą? Tavo draugas tiesiog privalo tai žinoti! Parodyk jam tai savo emocijomis ir po sekso nesidrovėk apie tai kalbėti. „Žinai, ta poza... Tai buvo kažkas nerealaus“ - patikėk, kitą kartą jis pasistengs dar labiau! O ir šiaip įprask eksperimentuoti: kad miegamajame neįsitvirtintų monotonija, bent kartą per savaitę išbandykite kažką naujo. Nedrąsu? Nusipirk sekso pozų knygelę, paprašyk draugo atversti bet kurį puslapį ir štai jau turite tos dienos pozą!

Tavo tabu. Žinai, kokią klaidą dažnai daro moterys? Nesugeba aiškiai pasakyti „NE, nes...“ Ar tuomet reikia stebėtis, kad vyrai vis bando laimę? Paprastas pavyzdys: tavo vyrukas vis užsimena, kad taip norėtųsi pabandyti analinį seksą, o tau tokia mintis net šleikštulį kelia. Jei pasakysi aiškiai, kad šios temos plėtoti tu daugiau nenori, nes tau analinis seksas nepriimtinas dėl tokių ir anokių priežasčių, greičiausiai jis supras, kad bandyti dar kartą neverta. Tik dėl savęs pačios pagalvok, ar ne per daug tabu esi susikūrusi? Gal kai kuriais atvejais verta pabandyti ir tik tuomet nuspręsti, patinka tau tai ar ne.

Tavo kompleksai. Mes visos turime kokių nors kompleksų, tačiau jei sugebėsi apie juos garsiai prabilti, gyventi bus kur kas lengviau. Na, žinos vyrukas, kad tavo pilvukas tave tiesiog varo iš proto... Gal bent supras, kodėl taip paniškai bijai mylėtis šviesoje? Žiūrėk, nustojusi slėpti savo trūkumus, nustosi ir kompleksuoti!

Tavo pomėgiai. Dauguma merginų pasvajoja apie grubų seksą, pliaukštelėjimus per užpakaliuką ir panašius dalykus, bet kažkodėl neišdrįsta to pasakyti garsiai! O ką čia slėpti? Ar tame yra kas nors nepadoraus? Patikėk, tavo draugas tik nudžiugs, jei lovoje rodysi iniciatyvą ir nebūsi susikausčiusi!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis