Atkreipk dėmesį: požymiai, kad jis neketina tavęs vesti

Mintyse jau kuri vestuvių scenarijų ir planuoji laimingą ateitį kartu su juo, nors išsvajotosios frazės „Ar tekėsi už manęs“ dar net neišgirdai? Neužsisvajok per daug: štai keli požymiai, kad jo scenarijuje vestuvės neįrašytos.

Raudonas signalas – pavojinga riba


* Visos jo buvusios – beprotės, kvailos ir t.t. Visos blogos, tik jis vienas geras? Taip nebūna! Greičiausiai, čia jis nemoka kurti santykių, o po skyrybų nesigėdija drabstytis purvais. Norisi paklausti: o ką gi tu su jomis veikei, jeigu jos tokios jau niekam tikusios?


* Tu jo draugų kompanijoje – retas svečias. Jeigu jo draugai tavęs nepamėgo ir nepriėmė į savo ratelį, o jis net nepasistengė kažkokiu būdu rasti kompromiso ir savo laisvalaikį dalina į dvi dalis: namuose – tu, ten – draugai, vadinasi nieko gero iš to nebus. Tenka pripažinti, kad vyrams draugų nuomonė yra labai svarbi. O ir pati įsivaizduoji, kad tokia situacija tęsis visą gyvenimą? Jis nori susitikti su draugais, o tu lieki namuose arba ieškai kitų pramogų, nes jo draugai – ne tavo draugai.


* Jis nuolatos ieško priekabių, pyksta dėl menkniekių, kaltina dėl visko tave. Sakysi, na ir kas, gal jo toks charakteris? Nė velnio... Kai tu myli žmogų, bent jau santykių pradžioje tikrai pastebi daugiau gerų, nei blogų dalykų. Jeigu jis tave pastoviai kritikuoja – būk atsargi, nes greičiausiai nesi jam tokia jau svarbi.


* Tu nepatinki jo mamai, o jis – tikras mamyčiukas. Deja, bet mamyčiukai prieš daromą spaudimą retai kada atsilaiko. Vieną kartą mamytė pasakys, kad tu jai nepatinki, antrą kartą pasakys, o trečią, žiūrėk, ir jis pats pradės dvejoti bei svarstyti: gal tikrai ji ne man? Kitas dalykas, jeigu jis visai ne mamyčiukas, o tvirtas, savo nuomonę turintis vyras, kuris gyvena nepriklausomą gyvenimą.


Geltonas signalas – įspėjimas


* Jūs kartu daugiau nei dvejus metus, o kalbų apie vedybas negirdėti. Anot statistikos, vyrai pasiperša maždaug po 22 mėnesių draugystės. Jei taip nenutiko – tikimybė sulaukti pasiūlymo tekėti su kiekviena diena mažėja.


* Jus sieja tik seksas. Reta mergina drįstu pati sau tai pripažinti, bet pagalvok: ką jūs veikiate laisvalaikiu? Susitinkate, pasimylite ir skirstotės? Mylėtis – gerai, bet seksas – tai ne santykių pagrindas ir tikrai ne priežastis vedyboms. O kur susitikimai su bendrais draugais, išvykos į gamtą, kelionės... Nepamiršk, kad aistra kažkada išblės, o kas tuomet bus jūsų santykių varikliukas?


* Jo elgesys labai permainingas. Vieną dieną jis siunčia tau šimtus žinučių ir kartoja, kaip myli, o kitą dieną elgiasi šaltai, tarsi tarp jūsų išvis nieko nevyktų. Panašu, kad ir be tavęs jis turi kam skirti dėmesį, o tu – tik dar viena pramoga.


Mes nesakome, kad visi šie požymiai tikrai reiškia, kad apie vedybas gali net nesvajoti. Bet nebijok į jo elgesį pažvelgti iš šalies, kad po kelerių kartu praleistų metų nereikėtų sakyti: „Ir kaip aš anksčiau nepastebėjau...“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis