Kardinalūs Christiano Bale`o svorio pokyčiai

Christianas Bale`as - vienas ryškiausių šių laikų aktorių, kritikų giriamas ne tik dėl talento, bet ir dėl visiško atsidavimo vaidmeniui. Tiesa, ne visi filmuose Christianą atpažįsta, nes vardan gero vaidmens jis pasiruošęs visiškai kardinaliai keisti savo išvaizdą.

1992 metais septyniolikmetis Christianas suvaidino pirmąjį ryškų savo vaidmenį „Newsies“. Tuomet jis tikriausiai dar ir pats nenutuokė, kokie išbandymai vardan gerai atlikto vaidmens ateityje jo laukia.

2000 metais filme „American Psycho“ Christinui teko vaidinti turtingą, gražų ir slaptų seksualinių fantazijų turintį žudiką. Kad savo išvaizda atitiktų personažą, aktorius su asmeniniu treneriu sportuodavo šešias dienas per savaitę, kasdien po tris valandas.

2004 metais filme „The Machinist“ Christiano buvo neįmanoma atpažinti. Prieš tai ištreniruoto kūno neliko nė pėdsako: aktorius numetė 28 kilogramus ir svėrė vos 54.

2005 metais vėl kardinalūs pokyčiai: filme „Batman Begins“ aktoriui teko susigrąžinti prarastą svorį ir priaugti dar daugiau raumenų, nei jų buvo vaidinant „American Psycho“.

2006 metais aktorius nusifilmavo dramoje „Rescue Dawn“. Šiek tiek svorio numesti reikėjo, tačiau šį kartą ne taip drastiškai, kaip įprastai.

2009 metais Christianui teko prisiminti intensyvias treniruotes, kad filme „Terminator Salvation“ galėtų pademonstruoti savo raumenis.

2010 metais filme „The Fighter“ Christianui teko suvaidinti narkotikus vartojantį buvusį boksininką. Savaime suprantama, raumeningas kūnas su tokiu vaidmeniu nelabai suderinamas, todėl ir vėl teko laikytis griežtos dietos.

2012 metais laukė svarbus Batmano vaidmuo filme „The Dark Knight Rises“. Ir vėl metas auginti raumenis...

2013 metais su raumenukais teko atsisveikinti, nes filmo „Out of the Furnace“ režisieriai paprašė Christiano atrodyti tiesiog įprastai.

2013 metais filme „American Hustle“ aktorių sunku atpažinti. Vardan vaidmens Christianas priaugo 18 kilogramų, bet šį kartą - ne raumenų, o lašinukų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis