N-18: kas lovoje labiausiai nepatinka vyrams ir moterims

Oi, kokių įvairiausių dalykų perskaitėme, kai COSMO skaitytojų paklausėme, kas juos labiausiai erzina lovoje. Pateikiame tau keletą atsakymų ir laukiame tavo nuomonės.Aš ne sekso mašina
„Kodėl mano mergina mano, kad jeigu mes nors vieną naktį neužsiimame seksu, vadinasi aš arba jos nemyliu, arba esu jai neištikimas? Po ilgos ir sunkios darbo sienos aš paprasčiausiai noriu atsipalaiduoti prie televizoriaus“, – Deivis, 34 metų.

Ypatingas seksas dovanų?
„Mano supratimu ypatingu seksu merginos turėtų pamaloninti ne tik per didžiąsias šventes, pateikdamos tai kaip dovaną, bet ir eilinėmis dienomis. Seksas – tikrai ne ta dovana, kurios aš norėčiau“, – B., 30 metų.

Prašyčiau švelniau!
„Negaliu pakęsti, kai mano draugas pradeda mane grubiai glamonėti jau nuo pat pradžių. Aš ne prieš grubų seksą, bet tik tuomet, kai jau būnu pakankamai susijaudinusi“ – Julija, 29 metų.

Švaruolė
„Kartais mano mergina leidžia man baigti jai ant krūtinės arba ant pilvo, tačiau tuoj pat prašo paduoti jai drėgną servetėlę arba lekia į dušą. Atrodo taip, tarsi ją sutepiau“ – Deivis, 34 metų.

Rutina ir virtuvinis stalas
„Kiekvieną dieną mylėtis tik lovoje ir tik tuo pačiu metu – tai mano draugui atrodo normalu. Nejaugi vaikinai nesupranta, kad merginoms kartais norisi spontaniško sekso ant virtuvinio stalo ar net laiptinėje“, – A., 29 metų.

Ne šuniuko pozai
„Mano vaikinas pamišęs dėl šuniuko pozos. Aš nebūčiau prieš, bet kiekvieną kartą... Paprasčiausiai pradeda atrodyti, kad kitaip aš jo nejaudinu, tik kai būnu nusisukusi ir jis gali pilnai mane valdyti“, – Joana, 28 metų.

Pneumatinis plaktukas
„Kai aš vaikinui, pasakau, kad tuoj baigsiu, jis tai supranta kaip ženklą, kad turi pradėti judėti kaip pneumatinis plaktukas, ko gero jis galvoja, kad šie judesiai mane užveda“, – Asta, 25 metų.

Į startą, dėmesio, pirmyn
„Mano vaikinas mano, kad aš susijaudinti turėčiau pagal komandą viens–du–trys. Šiek tiek preliudijos, bučinių ir glamonių dar nė vieno nenužudė“, – Greta, 29 metų.

Tu jau?
„Kartais man atrodo, kad mano vaikinas jaučiasi tarsi apsėstas mano orgazmo laukimu – sekso metu jis nuolat manęs klausia: „Tu greit?“, „Tu jau?“, o tai mane trikdo. Orgazmo tai nepagreitina, priešingai, mane visiškai išblaško ir dingsta bet koks akimirkos žavesys“, – Erika, 27 metų.

Netikėta ataka
„Nors ne vieną kartą jam paprieštaravau, jis vis tiek tarsi nespecialiai bando kaišioti savo pirštus ten, kur man nepatinka, tikėdamasis, kad šįkart aš būsiu sužavėta. Nejaugi aš neaiškiai išsireiškiu?“, – Karina, 31 metų.

Lieki skoloje
„Savo merginos seniai nustojau prašyti oralinio sekso, nes ji kažkaip stebuklingai tai paverčia mano skola ir nepamiršta priminti, ką dėl manęs padarė. Kodėl aš turiu būti skolingas už oralinį seksą?“ – Vaidas, 27 metų.

Aistra sumuštiniams
„Nepakenčiu, kai iš karto po svaiginančio sekso jis pašoka ir lekia į virtuvę valgyti sumuštinio. Tuo labiau, kad taip elgiasi kiekvieną kartą“, – Diva, 24 metų.

Pernelyg giliai
„Nieko nėra blogiau, kai vaikinas stengiasi įsiskverbti kuo giliau, juk tai sukelia skausmą“, – Ana, 29 metų.

Pamokantis tonas
„Jeigu galiu padaryti kažką geriau, tai parodyk man tai, o ne pamokslauk ir nenurodinėk. Tai numuša bet kokį entuziazmą“, – Erikas, 31 metų.

Įkalbėk mane
„Negaliu pakęsti, kai mano draugė apsimetinėja, kad nenori sekso. Tarsi versdama ją įkalbinėti. O kai aš to nedarau, įsižeidžia, kad jos nenoriu“ – Tadas, 24 metų.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis