Ką kiekvienai moteriai vertėtų žinoti apie vyrus

Aišku, pasaulyje būtų gerokai mažiau sumaišties, jeigu prie kiekvieno vyro būtų pridėta instrukcija, kaip su juo elgtis. Deja, jos nėra – užtat yra gausybė informacijos, kurią lyčių skirtumų tyrėjai susistemino, kad geriau suprastum savo mieliausiąjį. Pažvelk į saviškį kitomis akimis!

Erelis tunelyje

Mūsų urviniai protėviai medžiodami turėdavo iš tolo pastebėti grobį, todėl ir dabar vyrai mato toliau nei moterys, tačiau jų regos laukas gerokai siauresnis. Taigi prieš keldama sceną savo vaikinui, kad jis akivaizdžiai žvilgčioja į kitas, atkreipk dėmesį į lyčių skirtumų tyrėjų nuomonę. Jų manymu, moterys vyrus apžiūrinėja nė kiek ne rečiau, tačiau jas sunkiau sugauti, nes jos akimis aprėpia kur kas didesnį plotą (moterų periferinio matymo laukas – beveik 180 laipsnių).

Meilė akimis

Greičiausias būdas įkaitinti vyruką – leisti jam žiūrėti. Moterims dažniausiai reikia jutiminio stimulo, pavyzdžiui, prisilietimo ar geidulingo šnabždesio, o vyrai gali susijaudinti vien matydami patrauklų vaizdą. Štai kodėl daugeliui vyrų patinka mylėtis šviesoje. Beje, dėl tos pat priežasties vyrai labiau mėgsta žiūrėti ir pornografinius filmus.

Alio, brangusis!

Vyrai girdi aukštus garsus ne taip gerai kaip moterys. Taigi jei nori būti išklausyta, keliais tonais pasodrink balsą. Taip pat praverstų išjungti televizorių bei garso aparatūrą. Vyras negali vienu metu grupuoti daug garsų, todėl jam sunku tavęs klausytis, kai aplinkui triukšmas – tai blaško jo dėmesį.

Seksualūs kvapai

Nerimauji, kad po treniruočių jam bus nepatrauklus tavo prakaito kvapas? Be reikalo! Vyrų olfaktorinių liaukų (tų, kurios yra nosyje) tyrėjų duomenimis, moters prakaitas ir vyrų jaudulys tiesiogiai susiję: eksperimento dalyvius moters prakaito kvapas jaudino labiau nei prabangių kvepalų dvelksmas.

Kalbos pamokėlė

Per dieną moterys vidutiniškai ištaria 6-8 tūkstančius žodžių, o vyrai – tik 2-4 tūkstančius! Vadinasi, kai taviškis atsisako kalbėti arba nereiškia savo jausmų taip iškalbingai, kaip tau norėtųsi, nedaryk iš karto išvados, kad jis – šaltas kaip ledas ir tu jam nerūpi. Tiesiog jis ne toks plepus kaip tu.

Kenčia, bet tyli

Kodėl vyrai blogą nuotaiką išgyvena tylėdami? Pasirodo, moterys turi daugiau oksitocino (hormono, kuris skatina globėjišką elgesį ir padeda atsipalaiduoti), todėl būdamos prastos nuotaikos jos dažniau ieško paramos, - pavyzdžiui, skambina draugėms. Vyrai oksitoksino turi mažiau, todėl ne taip trokšta išlieti liūdesį.

Kada prabunda noras?

Vyrams testosteronas išsiskiria tam tikru ritmu. Vadinasi, seksualinis potraukis banguoja šešis septynis kartus per dieną. Jie labiausiai linkę mylėtis rytą aštuntą valandą (vakare – 25 procentais mažiau). Testosterono kiekiui įtakos turi ir sezonas. Mesk iš galvos pasakaites apie pavasario karštinę. Didžiausia aistra vyrus apima ankstyvą rudenį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis