14 dalykų, kuriais vaikinai nori užsiimti per Valentino dieną

Gavai širdelę? Jau laiminga? Nori, kad būtų laimingas ir tavo mylimasis? Tuomet pasinaudok šiuo sąrašu, kurį sudarė patys vaikinai per vieną labai vyrišką vakarėlį. Štai ko jie nori per Valentino dieną!


1. Mylėtis. Dulkintis. Tvatintis! Žodžiu, daryti tai, kam ir sutverta Valentino diena! Beje, būtų gerai, kad po Valentino dienos nepamirštum, jog tam sutvertos ir visos kitos dienos.

2. Vartytis lovoje ir žiūrėti filmus online. Pirmiausia, tai nieko nekainuoja, o antra – nebūna jokio nusivylimo: jei nepatinka vienas filmas, gali susirasti kitą. Tarp filmų galima ir pasiglamžyti.

3. Nueiti į restoraną valgyti didkepsnio. Aišku, meilės vardan galima pasirinkti kokią nors ištaigingesnę vietelę su įmantrių salotų ir užkandžių valgiaraščiu, kurio pažiba būtų didkepsnis su krauju.

4. Vėl mylėtis. Ramiai, lėtai, jaudinančiai. Juk po gero didkepsnio nėra jėgų per daug kratytis.

5. Gauti ir dovanoti šokoladą. Nes tai – velniškai geras dalykas! Praktiškai vienintelis, kuris gali pakeisti didkepsnį su krauju.

6. Negalvoti apie tai, kiek kainavo tas širdelės formos pakabutis ant tavo kaklo. Nes jis per brangus, o svarbiausia – be jokios naudingos funkcijos. Nei nuo jo sušilsi, nei jo pagrauši išalkus. Pinigai kaip subinėn!

7. Nedovanoti ir negauti atviručių. Ypač tų, ant kurių parašyta „Amžinai tavo“ ar kažkas panašaus. Jos taip morališkai slegia ir įpareigoja, kad net mylėtis nesinori.

8. Nedirbti. Juk Valentino diena – per daug svarbi, kad kažką per ją darytum.

9. Mylėtis valgant didkepsnį. Tiesą pasakius, tai aukščiausias Valentino dienos paminėjimo lygis.

10. Žaisti kompiuterinius žaidimus internetu. Per juos dar su kuo nors susipažinti, paflirtuoti – juk tai romantiška. Ir dar labiau užveda geram seksui!

11. Snausti. Snūdūriavimas gali būti derinamas su lengvu pasiglamžymu. Arba tiesiog galima snausti ir vienas kitą regėti pornografiniuose sapnuose.

12. Ignoruoti nuostatą, kad per Valentino dieną reikia kažkur eiti linksmintis. Stereotipų paisymas griauna viską. Netgi meilę.

13. Suvalgyti vienas kitam padovanotą šokoladą. Visą! Kad saldumas kaltų ne tik į smegenis, bet ir į kitus meilės organus.

14. Naktį išalkus važiuoti valgyti kebabų. Beje, jei tai pasiūlo padaryti mergina, ji – tobula! Galima klauptis ir pirštis – tiesiai prie kebabų kiosko.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis