Santykių ekspertė vyrams: jei moteris tavimi domisi, tai dar nereiškia, kad žiūri į tave kaip i vyrą

ĮDOMIAUSI SAVAITĖS STRAIPSNIAI

1. 5 drabužių deriniai, kurie padės atrodyti lieknesnei
2. Kaip atrodo moteris po 71 plastinės operacijos
3. Numerologija: gyvenimo misija ir charakteris pagal tavo gimimo datą
4. 25 merginos, kurių be makiažo nepažintum
5. Kodėl vyras už tavo akių elgiasi visai kitaip, nei su tavimi

Esu 28 m. vaikinas. Santykių patirties turiu, bet tai, kas nutiko, man kažkas nesuprantamo. Prieš kurį laiką susipažinau su viena mergina. Po keleto susitikimų ji pradėjo man labai patikti, bendravimas buvo labai nuoširdus ir mielas. Daug bendrų temų ir panašūs požiūriai daugelio klausimų atžvilgiu.

Neilgai trukus man šis bendravimas peraugo į kai ką daugiau - į įsimylėjimą, susižavėjimą. Atrodo, kad yra visi ženklai ir požymiai, jog aš jai patinku, jog jai įdomu su manimi. O dar tas žvilgsnis, akių kontaktas. Pati taip pat rodo iniciatyvą ir pasiteirauja kaip aš laikausi, kaip mano vakaras ar kaip praėjo mano diena. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad mergina į mane žiuri tik kaip i draugą ir į šiuos santykius rimčiau žiūrėti negali. Vis dėlto bendravimas iki tam tikros ribos vis tiek išlieka. Gilūs pokalbiai, akių kontaktas, juokas, flirtas ir pan.

Kaip visa tai suprasti? Koks tokio bendravimo tikslas? Man, kaip vyrui, plyšta širdis žinant, kad tarp mūsų nieko daugiau nebus, bet nebendrauti su ją negaliu. Visos mintys tik apie ją. Įdomi Jūsų nuomonė. Kaip apibūdintumėte šią situaciją? Ko iš to galima tikėtis ar nesitikėti? Kaip suprasti tokį bendravimą?

ATSAKO SANTYKIŲ EKSPERTĖ
Inga Aukštakojienė
Tobulasjausmas.lt autorė

Aš išties nuoširdžiai užjaučiu vyrišką giminę dėl to, kad moterys be problemų gali pradėti nuoširdžiai bendrauti ir simpatizuoti priešingai lyčiai neturėdamos tikslo susiporuoti. Ir tokiu būdu jos pastato vyrą į nepavydėtiną padėtį. Vyrams tai nesuprantama, nes jie nelinkę pažindintis su mergina, kuri netraukia jų kaip moteris. Vyrų gyvenime draugės atsiranda tik tada, kai taip susiklosto gyvenimo aplinkybės (kaimynai, bendradarbiai, grupiokai, klasiokai ir pan.). Arba tada, kai romantiški santykiai su mergina išblėsta, bet abiems priimtinas draugiškas bendravimas.

Suprantu, kad taip besielgdamos merginos vaikinams sukuria nereikalingus lūkesčius. Tačiau savo ruožtu jos tikrai nemano, kad elgiasi kažkaip netinkamai. Jos nesuvokia, kad paprastu, šiltu bendravimu, paženklintu etikete „tik draugai“, jos verčia vaikinus kentėti dėl seksualinės traukos ir neišsipildžiusių lūkesčių suartėti. Jos gali bendrauti ir skirti pakankamai daug dėmesio vyrui, kuris joms įdomus tik kaip draugas vien dėl to, kad bendrauti su juo yra smagu ir įdomu.

Be kita ko, panašu, kad šioji tavo pažįstama turi visas kerėtojos savybes: skvarbų žvilgsnį, mokėjimą domėtis, gebėjimą bendrauti įdomiomis, giliomis temomis, mokėjimą flirtuoti. Tokios merginos lengvai pelno vyrų simpatijas net be sąmoningų intencijų tai padaryti.

Kaip suprasti tokį bendravimą? Egzistuoja toks dalykas, kaip „bendravimo malonumas“. Vaikinams/vyrams tas malonumas dažniausiai eina kartu su seksualiniu potraukiu, o merginoms/moterims ne visada. Kartais tai gali būti tik savotiška saviraiška be poreikio susiporuoti su tuo, su kuriuo bendrauti tiesiog malonu. Identiška situacija būtų, jei vyras turėtų moterį su kuria jam būtų smagu užsiiminėti seksu, bet rimtų santykių su ja nenorėtų. Juk būtų sunku atsisakyti neįpareigojančio sekso malonumo.

Kita vertus... Jei merginos širdis šiuo metu yra laisva ir jos minčių pasaulis neturi savo herojaus, visuomet išlieka bent maža galimybė, kad santykiai iš draugiškų taps artimi. Vyriška lytis gali disponuoti viena savybe, kuri dažnai pasitarnauja jų tikslo siekime. Tai yra atkaklumas. Tačiau... yra riba, kurią peržengus atkaklumas tampa įkyrumu. Tad svarbu jos neperžengti.

Pakaks kasdien rodyti jai subtilų dėmesį žinutėmis. Kartais pasikviesti į kiną, kavinę ar tiesiog pasivaikščiot, pasikalbėti. Kiekvieno susitikimo metu pabandyti atsargiai prie jos prisiliesti, prisiglausti ar kaip nors kitaip „netyčia“ fiziškai priartėti. Jei nuo tokio kontakto jos kūnas nesureaguos neigiamai, tai ženklas, kad tavo pastangos gali turėti apčiuopiamų rezultatų. Sėkmės!

Jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums arba rašyk tiesiogiai Ingai. Į visus skaitytojų klausimus bus atsakyta COSMO portale ar privačiai į pateiktą el.paštą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis