Blakstienų košmarai ir didžiausios klaidos

Greičiausiai daugelis merginų viena svarbiausių makiažo priemonių įvardytų blakstienų tušą. O makiažo meistrai vienu dažniausių grožio baubų - siaubingai atrodančias blakstienas. Taigi, įsimink didžiausias blakstienų klaidas, rinkis kokybišką tušą ir naudok jį tinkamai.

1. PER DIDELĖS

Dažnai renginiuose galima pamatyti garsenybes, kurios vos beįstengia atmerkti akis dėl dirbtinių blakstienų didumo. Kone visą voką dengiančios priklijuojamos blakstienos pigina įvaizdį; ir nuotraukose, ir realybėje atrodo juokingai, neskoningai. Atmink, kad net ir dirbtinės blakstienos neturėtų rėkti dirbtinumu. Rinkis kokybiškas, kuriančias natūralių, tik išraiškingesnių blakstienų efektą arba vietoje pilnų blakstienų naudok įklijuojamus kuokštelius. Pastarieji atrodo kur kas natūraliau ir neapsunkina voko.

Vida Press, AP/Scanpix nuotr.

2. UŽKLIJUOTOS KREIVAI

Kita dirbtinių blakstienų bėda - šleivas jų priklijavimas. Jei nesi įgudusi blakstienų klijuotoja, geriau vakarinį makiažą darytis salone. Atlipusios blakstienos atrodo labai neprofesionaliai. Kartais dėl atsainaus priklijavimo atsiranda susidvejinimo efektas, kai atsiranda dvi blakstienų linijos.

Vida Press nuotr.

Kadangi akys yra itin jautrus organas, svarbu naudoti tik kokybiškus dirbtinių blakstienų klijus, kurie nekeltų sudirgimų ir kitokių alergijų. Žinoma, reikėtų ir nepiktnaudžiauti, dirbtines blakstienas klijuotis tik progomis, o ne kasdien. Paprastą dieną verčiau rinktis dvejopo efekto blakstienų tušą, kuris ir ilgina, ir tankina.

Dvigubo efekto blakstienų tušas DEBORAH MILANO DOUBLE EFFECT VOLUME&LENGTH; Ypač didelės apimties suteikiantis blakstienų tušas ISADORA INSANE VOLUME LASH STYLER; Ilginantis ir apimties suteikiantis blakstienų tušas MAKE UP FOR EVER EXCESSIVE LASH, gamintojų nuotr.

3. SULIPINTOS, GUMULIUTOS

Makiažą gali subjauroti ne tik dirbtinės blakstienos, bet ir prastas tušas. Vienas dažniausiai pasitaikančių nesklandumų - sulipusios blakstienos arba nusėtos tušo sankaupomis, gumuliukais.

Vida Press, AFP/Scanpix nuotr.

Jei pastebėjai, kad po tušo blakstienos sušoka kuokšteliais, nudažiusi peršukuok jas specialiu šepetėliu. Tokį gali pasigaminti pati. Tereikia švariai išplauti pasibaigusio tušo šepetėlį (labiau tiktų su šereliais, ne guminis). Šepetėliu kaipmat atskiri blakstienas ir pašalinsi gumulėlius.

Vida Press nuotr.

4. NELYGIOS

Tepdama tušą būk atidi - vienodai padenk visas blakstienas. Kadangi lengviausia dažyti ilgąsias, neretai jas nutepame intensyviau nei esančias kampeliuose. Keisdama tušus įsimink šepetėlį, kuriuo dažyti blakstienas buvo patogiausia, įsigydama naują ieškok būtent tokio tipo.

Vida Press nuotr.

Blakstienų tušas su pailginamu šepetėliu „du viename“ ISADORA STRETCH LASH; Apimties suteikiantis blakstienų tušas ISADORA BUILD-UP EXTRA VOLUME MASCARA; Tankinamasis tušas COLLISTAR ART DESIGN MASCARA; Apimties ir ilgio suteikiantis tušas MAKE UP FPR EVER SMOKY EXTRAVAGANT, gamintojų nuotr.

5. NUBYRĖJĘS TUŠAS

Atidariusi blakstienų tušą gali naudoti iki trijų mėnesių, vėliau jis pasensta ir yra nebetinkamas. Senas tušas ne tik kenkia blakstienoms, bet ir sunkiau tepasi, dengiasi netolygiai, greičiau byra. O kaip žinai, nubyrėjęs tušas merginas paverčia savotiškomis pandomis.

Vida Press nuotr.

6. APSUNKUSIOS AKYS

Prieš dažydama blakstienas įvertink, ar tikrai reikia dažyti ir viršutines, ir apatines? Kartais makiažas atrodo kur kas gaiviau ir švariau, jei dažai tik viršutines. Padažytos apatinės gali apsunkinti žvilgsnį, sukurti pernelyg dirbtinį efektą, o jei tušas dar ir nubyrės...

Reuters/Scanpix nuotr.

Vietoje apatinių blakstienų dažymo tušu, pabandyk apatinį voką padažyti šešėliais arba pieštuku. Šį sezoną madinga apatinius vokus ryškinti sodriomis spalvomis: žalia, vandenyno žydra, mėlyna, oranžine. Jei daraisi vakarinį makiažą arba smoky, tiktų rusvi, rudi atspalviai, taip pat tamsūs mėlyni, baklažanų ar juoda.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Užsakymo nr.: PT_75602513

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis