Neįtikėtina, kaip atrodo ilgiausios pasaulyje natūralios blakstienos

Pasirodo, pasaulio Gineso rekorduose yra užregistruoti ne tik ilgiausi plaukai, nagai ar kojos, bet ir ilgiausios blakstienos.

Rekordinių blakstienų savininkė yra You Jianxia, gyvenanti didžiausiame Kinijos mieste - Šanchajuje. Jos kairiojo voko viršutinės blakstienos siekia net 12,4 cm, na o dešiniojo nedaug teatsilieka. Sunku įsivaizduoti, kaip moteris gyvena klapsėdama kasas primenančiomis blakstienomis, ir kaip jos iki šiol neiškrito ar nebuvo nutrauktos.

Šiandien grožio pasaulis moterims bruka, sakytum, stebuklingas blakstienų augimą spartinančias ir apimtį didinančias priemones, bet ar jų tikrai reikia? Blakstienų augimo skatinimui Y. Jianxia nėra nenaudojusi jokių specialių serumų ar maisto papildų, toks augimas natūralus. Pasak You Jianxia, neįtikėtinai ilgų blakstienų paslaptis glūdi ypatingame ryšyje su gamta. Prieš ketverius metus ji net 18 mėnesių ilsino sielą gamtos apsuptyje.

Ilgiausių blakstienų rekordas buvo registruotas praėjusių metų birželio pabaigoje, tad didelė tikimybė, kad kosminės You Jianxia blakstienos per šį laikotarpį tapo dar ilgesnės.

ILGIAUSIAS BLAKSTIENAS PAMATYSI ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis