Idealių antakių paslaptys: 7 makiažo meistrės patarimai, kuriuos turėtum žinoti

Dažnai atrodo, kad svarbiausias makiažo elementas - vėduokles primenančios blakstienos, raudonos lūpos ar veido kontūravimas. Tačiau ar susimąstei, kad veidas akivaizdžiai pasikeičia ir po tokio mažučio žingsnelio kaip antakių koregavimas? Štai 7 makiažo meistrės patarimai, padėsiantys profesionaliau pagražinti savo antakius.

1. Profesionalus antakių koregavimas yra ne tas, kuris bado akis, o kuris atrodo natūraliai, bet dailiai. Rinkis pieštukų ir šešėlių spalvas, artimas tavo natūraliai antakių spalvai. Niekuomet antakių per daug nenutamsink, o ryškindama nepripiešk per daug apimties arba ilgio.

Profesionali antakių dažymo ir kontūravimo paletė MAKE UP FOR EVER; Antakių paletė LUMENE NORDIC CHIC "Extra Stay"; Išsukamas antakių pieštukas COLLISTAR "Tattoo Effect", gamintojų nuotr.


2. Nepamiršk - PMS ir menstruacijų metu oda yra kelis kartus jautresnė, taip pat ir tavo organizmas, emocingumas. Šiais periodais jokiu būdu nedailink antakių pincetu, nes skaudės kur kas labiau nei kitomis dienomis.


Fotolia nuotr.


3. Greičiausiai ne kartą matei, kaip antakiai pešiojami siūlu. Pati to niekada nekartok, tokį pešiojimą turėtų atlikti tik specialistas. Taip pat nenaudok antakiams skirtų vaško juostelių - tikrai nusivilsi. Patikimiausias antakių pešiojimo įrankis yra paprasčiausias pincetas. Po kiekvienos pešiojimo procedūros jį reikėtų išvalyti, dezinfekuoti medicininiu spiritu. Jei antakių pešioti nenori, gali nepageidaujamus plaukelius nuskusti specialiu elektriniu skustuku.


4. Antakių koregavimui naudok tik kokybiškas priemones. Rinkis įstrižai kirptą standesnių sintetinių šerelių teptuką. Jo kraštelis turėtų būti aštrus, tikslus, tokiu lengviau imituosi natūraliai atrodančius antakių plaukelius. Kad antakiai atrodytų tvarkingiau, juos ne tik užpildyk pieštuku ar dažais, bet ir būtinai sušukuok. Dažnai antakiams skirti teptukai kitame gale turi antakiams skirtas šukutes, taip pat gali jas įsigyti ir atskirai. Paprastesnis variantas - vietoje šukučių naudoti švariai išplautą pasibaigusio blakstienų tušo šepetėlį.


Shutterstock nuotr.


Antakių pieštukas LUMENE NORDIC CHIC "Extreme Precision"; Vandeniui atsparus modeliuojantis antakių pieštukas su šepetėliu ISADORA "Sculpting Brow Pen"; Dvigubas teptukas antakiams ir blakstienoms MAKE UP FOR EVER 274 ir spalvinis antakių koregavimo gelis "Brow Gel", gamintojų nuotr.


5. Nors antakius pešioji po vieną, tai darydama veidrodyje visuomet turėtum matyti abu. Jei pešiodama naudosi mažą veidrodėlį, didelė tikimybė, kad antakius išsipešiosi nevienodai. Gali bandyti abu antakius dailinti kartu: išpeši porą plaukelių iš vieno, po to pora iš kito ir kartoji, kol būsi patenkinta antakių forma.


Shutterstock nuotr.


6. Jei netyčiom išpešei ne tą plaukelį, nesistenk švelninti klaidos pešiodama ir aplinkinius. Geriau atsiradusį tarpelį tiesiog užpildyti antakių pieštuku ar šešėliais.


7. Nesek aklai antakių dažymo tendencijomis, kurias matai socialiniuose tinkluose. Pirma - dauguma instagraminių antakių yra gerokai patobulinti fotošopu. Antra - tai fotosesijiniai antakiai, kurie nuotraukose atrodo gerai, tačiau realybėje greičiausiai juokingai. Trečia - kiekvieno antakiai yra individualūs, todėl reikėtų atrasti būtent savo antakiams tinkamiausią formą ir dažymo būdą.

Užsakymo nr.: PT_75866061

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis