Išmok, kaip šokių ritmu dailinti kūno linijas

Šį penktadienį pietų pertrauką iškeisk į Lotynų Amerikos ritmus. Išmokti naujų judesių, kurie ne tik padės tobulinti kūno linijas, bet ir suteiks energijos, padės vienas populiariausių Europoje "Salsation" master treneris iš Kurakao Sheldonas Christiaanas.

Sheldono Christiaano teigimu, pietų pertraukos metu laiką galima skirti ne tik maistui, bet ir šokiams, sportui, bet kokiai aktyviai veikla. Neabejingus gerai muzikai ir judesiui, treneris kviečia prisijungti prie renginio „Salsation“ Flashmob.

Sheldonas Christiaanas, organizatorių nuotr.

„Žmonės daug laimingesni, kai šoka, kai jaučia geros muzikos ritmą, todėl raginu prisidėti prie kitokios pietų pertraukos ir tapti mūsų video dalimi. „Salsation“ – tai šokio stilius, kurį galima šokti visą gyvenimą, kuriame yra ne tik funkcinės treniruotės judesių, fitneso pratimų, bet ir skirtingų kultūrų šokio žingsnių, kuriuos, mano manymu, lietuviai labai greitai ir lengvai įsisavina“, - teigė Sheldonas Christiaanas, Lietuvoje viešintis jau trečią kartą.

Organizatorių archyv. nuotr.
Asmeninio archyv. nuotr.

Pasak master trenerio, „Salsation“ visoje Europoje plinta žaibišku greičiu, nes tai naujos kartos šokio stilius, kuris lavina ne tik žmogaus kūną, bet ir muzikalumą bei ištvermę.

Pasižiūrėk šį video, išmok choreografiją ir tapk kitokios pietų pertraukos dalyviu!

Renginys „Salsation“ Flashmob vyks gegužės 13 d., 12.15 val. PC "Panorama"

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis