21 metų mergina pirmą kartą pasirodė su bikiniu ir...

Ar tu labai drąsiai keltum savo nefotošopintą nuotrauką į facebooką ar kitą socialinį tinklą? Jei nedvejodama atsakei TAIP, greičiausiai atrodai tiesiog pritrenkiančiai! Bet 90% (o gal ir daugiau) merginų prieš tai atidžiai apžiūrėtų savo nuotrauką įdėmiai studijuodamos, ar tinkamu kampu nusifotografavo ir nesimato kokio riebaliuko ant pilvo. Arba apskritai nekeltų tokios nuotraukos, nes bent kažkokių trūkumų savo figūroje vis tiek įžvelgtų.

21 metų Lesley Miller nusprendė nebelaukti ir nesislėpti. Neįsivaizduojame, kiek daug drąsos ir ryžto šiai merginai reikėjo, kad išdrįstų pirmą kartą pasirodyti su bikiniu, neslėpdama tikrojo savo kūno. Gal kuri nors iš jūsų pasakys „Oi, na ir kas čia tokio ypatingo“, bet vargu ar viskas atrodytų taip paprasta, jeigu būtume Lesley vietoje.

Dar būdama visai maža Lesley jau turėjo rimtų problemų su svoriu. Sunku patikėti, bet vienuolikmetei mergaitei buvo atlikta operacija, turėjusi padėti jai kovoti su antsvoriu. Sulaukusi dvidešimties ji per 9 mėnesius numetė pusę savo svorio, o dienas vertindavo pagal tai, ar svarstyklės rodo mažesnius skaičius, nei dieną prieš tai...

Visą Lesley istoriją gali pamatyti po jos įkelta nuotrauka. O mes tik norime pasakyti, kad žavimės tokia šios merginos drąsa ir džiaugiamės, kad socialiniuose tinkluose, kuriuose tikrai netrūksta viešų patyčių, atsirado daugybė Lesley palaikančių žmonių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis