Štai kuo baigėsi bandymas išsibalinti dantis

Na, kuri iš mūsų nenori turėti baltutėlių dantų? To paties norėjo ir Didžiojoje Britanijoje gyvenanti Abbie Kilbride. Kaip mergina rašo savo Facebook paskyroje, odontologės kėdėje ji praleido maždaug valandą laiko, o gydytoja kas 10-15 minučių ant jos dantų užtepdavo specialaus gelio. Gydytoja nepasidomėjo, ar mergina jau yra bandžiusi balinimą anksčiau, ar ji kam nors alergiška ir t.t.

Abbie sako, kad po procedūros jos burna buvo nutirpusi, bet mergina pagalvojo, kad tai normalu, juk daugiau nei valandą laiko burnoje buvo guminis laikiklis. Tačiau pažvelgusi į veidrodį ji neteko žado - lūpos buvo siaubingai ištinusios, o kalbėti buvo beveik neįmanoma. Procedūrą atlikusi moteris patikino, kad viskas čia gerai ir Ebbie reikėtų tiesiog pasidažyti lūpas. Štai taip atrodė Abbie iškart po procedūros.

Kitą rytą viskas atrodė dar blogiau. Mergina atrodė taip, tarsi ką tik būtų išėjusi iš bokso ringo. Abbie nuskubėjo pas specialistus ir ten sužinojo, kad po dantų balinimo jos burna nukentėjo nuo trečio laipsnio nudegimų ir, greičiausiai, prasidėjusios alerginės reakcijos.

Pati Abbie tikina pasimokiusi ir daugiau niekuomet nerizikuos savo sveikata, lankydamasi pas abejotinos reputacijos specialistus. Lygiai tą patį mes patariame ir tau. Jei jau labai norisi atrodyti gražiau, tai tuomet neverta bandyti sutaupyti, nes ištaisyti klaidas gali kainuoti gerokai daugiau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis