Jei svoris auga net ir nepersivalgant, padėti gali kefyro ir cinamono kokteilis

Prieskoniai ir pieno produktai iš tiesų gali padėti tau sureguliuoti medžiagų apykaitos procesus. Jeigu jauti, kad virškinimas sulėtėjęs, o svoris auga net ir nepersivalgant, - siūlome pabandyti lengvai išvalyti savo organizmą kefyro ir cinamono kokteiliu.

Receptas labai paprastas: į stiklinę kefyro įberk pusę šaukštelio malto cinamono, palaikyk valandą laiko ir išgerk. Būtų idealu, jeigu šis kokteilis pakeistų vieną iš dienos valgymų, pavyzdžiui, vakarienę. Na, o mes rekomenduotume kartą per savaitę pasidaryti taip vadinamą iškrovos dieną, kurios metu leidžiami tik kefyro kokteiliai ir vanduo.

O čia dar trys kefyro kokteilių variantai, kuriuos gali išbandyti, jei nori pagreitinti medžiagų apykaitą:

1) Sumaišyk šaukštelį malto imbiero, šaukštelį medaus, du šaukštus vandens, žiupsnelį cinamono ir šiek tiek citrinos sulčių. Viską supilk į kefyrą ir gerai išmaišyk. Kokteilį gerk 15 minučių prieš maistą.

2) Į stiklinę kefyro įberk pusę šaukštelio imbiero ir tiek pat malto cinamono. Tuomet pagardink labai nedideliu kiekiu (kiek tilptų ant peilio galiuko) maltų raudonųjų pipirų. Tik nepadaugink pipirų, nes kokteiliukas ir taip bus gana aštrus.

3) Į pusę litro kefyro įberk šaukštelį imbiero, šiek tiek medaus ir žiupsnelį cinamono. Išmaišyk kokteilį ir palik šaldytuve 10 minučių.

Jei nori tikrai akivaizdžių rezultatų, rekomenduojame po tokį kokteilį išgerti ryte ir vakare, 10 dienų iš eilės. Tik nepamiršk, kad kokteiliai neatstoja būtinų skysčių. Kasdien gerk ir maždaug po 2 litrus vandens, ypač karštomis dienomis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis