Turėtum žinoti, jei skuti plaukelius šioje zonoje

Dėl plaukelių šalinimo intymiose vietose vis dar kyla diskusijų. Vieni tvirtina, kad plaukeliai skirti tam, kad apsaugotų nuo patenkančių bakterijų ir padėtų išvengti intymių infekcijų, kiti įsitikinę, kad būtent ant tų plaukelių bakterijos ir užsilaiko. Nežinome, kur tiesos yra daugiau, bet faktai lieka faktais - šiais laikais plaukelius intymioje zonoje depiliuoja praktiškai visos.

Plaukelių šalinimo variantų - visa galybė, tačiau šį kartą norime duoti kelis patarimus toms, kurios renkasi skutimą. Greita, praktiška, bet... Labai jau daug ne itin malonių pasekmių. Dažnu atveju oda sudirgsta, atsiranda spuogelių, plaukeliai įauga ir t.t. Šimtaprocentinio išsigelbėjimo nuo to nėra, bet šį tą išbandyti gali, kad po procedūros oda būtų lygesnė ir švelnesnė.

1. Skusti plaukelius šioje zonoje patariama ryte, maždaug 30 minučių po prabudimo. Po naktinio miego po oda susikaupia skysčiai, taigi oda būna šiek tiek pabrinkusi ir tai trukdo gerai nuskusti plaukelius. Regis, pašalinai viską, tačiau rytinis patinimas atslūgsta ir pasimato styrantys plaukų galiukai. Tuo tarpu jei skusi vakare, efekto nebus dėl tos pačios priežasties - per dieną kūnas bus sukaupęs skysčius ir oda vėl paburks.

2. Prieš skutimąsi ir po jo atlik kavos arba cukraus šveitimą. Tiesiog sušlapink odą ir švelniais sukamaisiais judesiais įtrink maltos kavos granulytes. Tai padės pakelti plaukelius, kad juos būtų lengviau nuskusti. Nepamiršk to paties padaryti ir po procedūros, tuomet gerokai sumažės tikimybė, kad plaukeliai įaugs. Naudoti parduotuvinių šveitiklių nepatariame, nes tai juk intymi zona, galinti labai jautriai sureaguoti į neaiškias tokių produktų sudėtines medžiagas.

3. Vietoj įprastų skutimosi putų naudok plaukų balzamą ar kondicionierių. Patikėk mumis, plaukeliai nusiskuta kur kas lengviau, o ir oda būna mažiau dirginama!

4. Na ir žinoma, eilinį kartą apie tai, kokia kryptimi skusti plaukelius. Mes puikiai žinome, kad skutant plaukelius jų augimo kryptimi, visko tikrai nepašalinsi. Tačiau jeigu skusi prieš plauką - odos sudirgimai, spuogeliai ir įaugę plaukai beveik garantuoti. Taigi šiuo atveju rinkis kompromisinį variantą - pirmiausia plaukelius nuskusk plaukų augimo kryptimi, o tuomet vėl užtepk skutimosi kremo ir nuskusk prieš plauką (jeigu prieš tai gauto efekto nepakanka).

Na, o toms, kurių oda ypatingai jautri ir jokios priemonės negelbėja, siūlome nepagailėti pinigų ir įsigyti skutimosi mašinėlę. Ji puikiai pašalina plaukelius ir kur kas mažiau dirgina odą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis