Gydytojai šiai merginai nesuteikė vilčių, tačiau pažvelk į ją po 26 metų!

„Taigi, 90-ieji metai, Ukraina. Gimiau aš - kūdikis, kurio visa nugara padengta kažkuo tamsiai rudu. Visi šokiruoti, gydytojai pasimetę. Viskas, ką jie sugeba, tai pasakyti, kad neišgyvensiu ir kelių valandų. Gal vilkligė, gal Černobylio pasekmės - spėlionių buvo visokių. Nesėkmingi bandymai išsiaiškinti kas man yra truko 7 metus“ - po viena iš savo Instagram nuotraukų rašo ukrainietė Yulianna Yussef.

Medikai netikėjo, kad ji išgyvens, tačiau prabėgus 26 metams tas mažas kūdikis, kuriam buvo duotos vos kelios gyvenimo valandos, dabar yra nuostabaus grožio savimi pasitikinti mergina. Pasirodo, didelė dalis Yuliannos kūno padengta melanocitiniais apgamais, kurie gali išsivystyti į melanomą. Kai mergaitė buvo maža, tėvai netgi ketino kreiptis į Prancūzijos medikus, kurie būtų atlikę odos persodinimo operaciją. Tačiau gydytojai jokių garantijų nesuteikė, o būtų prireikę mažiausiai 12 operacijų...

„Sunku kaltinti kitus, kad jie žiūri į tai, ko anksčiau niekuomet nėra matę. Tačiau norėčiau, kad žmonių reakcijos būtų tokios pastebimos, - sako Yulianna, su laiku išmokusi susitaikyti su savo išvaizda. – Aš gimiau kitokia. Bet ir tu gimei kitoks. Mes visi esame skirtingi. Nereikia bijoti būti savimi“.

A photo posted by Yulianna Yussef (@yulianna.yussef) on Oct 11, 2015 at 8:06am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis