Daugybę metų dėl savo veido kompleksavusi mergina išdrįso parodyti, kaip atrodo be makiažo

Dauguma merginų ir šiaip be makiažo retai kada išeina iš namų, o tik įsivaizduok kaip reikėtų jaustis, jeigu dėl netikėtai prasidėjusios odos ligos reikėtų maskuoti beveik visą veidą, o ne tik pavienius spuogelius ar dėmeles.

Sulaukusi 19 metų, modeliu dirbanti Breanne Rice iš gydytojų išgirdo tai, kas kardinaliai pakeitė visą jos gyvenimą - merginai nustatyta Baltmė. Vieną rytą Breanne pažvelgė į veidrodį ir pamatė baltą dėmę po akimi. Dėmė laikui bėgant tik plito ir gydytojai niekuo negalėjo jai padėti. Savaime suprantama, kad nuo to nukentėjo merginos karjera, bet ne tai svarbiausia - Breanne prireikė net 10 metų, kad pagaliau išdrįstų visiems parodyti, kas iš tiesų slepiasi po storu makiažo sluoksniu.

„Savo 20-uosius metus praleidau nuolatos būdama nesaugumo ir nepasitikėjimo savimi būsenoje. Tiesiog negalėdavau žiūrėti į save veidrodyje be ašarų, - pasakoja Breanne. - Liga palaipsniui progresavo, o aš maskuodavau vis ryškėjančias dėmes dideliu kiekiu makiažo. Tai buvo labai ilgas kasdienis ritualas, tačiau dabar suprantu, jog man nebereikia viso to, kad jausčiausi normaliai. Aš nelabai galiu ką nors pakeisti, todėl man belieka pamilti save tokią kokia aš esu ir neleisti aplinkybėms daryti įtakos mano savivertei. Galų gale, kas yra grožis? Būti tobula? Galbūt ir tave kas nors skatina nepasitikėti savimi. Neleisk tiems dalykams apibrėžti tavo asmenybės. Tu esi nuostabi!“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis