Jauna mama parodė, kaip realybėje atrodo jos kūnas po gimdymo

Tu negali žinoti, kaip tavo kūnas atrodys po gimdymo. Vienoms merginoms neatsiranda jokių strijų, krūtinė beveik nepakinta, o priaugti kilogramai ištirpsta savaime, lakstant paskui mažylį. Kitoms moterims tenka susitaikyti su mintimi, kad norint susigrąžinti buvusias kūno linijas, teks gerokai paplušėti.

Blogerė Olivia White Instagram paskyroje patalpino savo nuotrauką, sulaukusią labai daug dėmesio. Dviejų vaikų mama norėjo visiems parodyti, kad idealistinis įsivaizdavimas turi mažai ką bendro su realybe. Ji didžiuojasi savo kūnu ir nori tą pasitikėjimą savimi perduoti ir savo vaikams. Pagrindinis Olivios tikslas - parodyti kitoms jaunoms mamos, kad kūno pokyčiai susilaukus vaikų yra natūralus procesas ir joms nebūtina pasiduoti visuomenės spaudimui po gimdymo atrodyti tobulai.

Socialinių tinklų platybėse gausu nuotraukų, kuriose jaunos mamytės didžiuojasi intensyvių treniruočių dėka sparčiai atgavusios kūno linijas. Vienoms jos - pavyzdys ir įkvėpimas, kitoms - didžiausias dirgiklis, sukeliantis stresą - kitos gali, tai kodėl tu negali?! Būtent tokį požiūrį 27 metų Olivia ir nori pakeisti.

„Putlesnis veidas, suglebusi krūtinė, pripildyta pieno, praplatėję klubai ir visas strijomis papuoštas pilvas! Štai tokia mano pogimdybinė realybė ir nėra net kalbos apie tai, kad greitai atgaučiau formas. Ir žinote ką? Manęs tai nė kiek nejaudina! Nes aš jau nebe tas žmogus, kuriuo buvau iki tol, kol susilaukiau vaikų. Taigi kodėl turėčiau norėti, kad mano kūnas atitiktų tai, kuo aš nebesu?“ - savo Facebook paskyroje rašė Olivia.

„Ši krūtinė pamaitino mano vaiką, šis apdribęs pilvas buvo namais mano mažyliui visus 9 mėnesius. Negaliu pasakyti, kad kažkas mane įkvėpė pasakyti tokius žodžius. Tiesiog norėjau, jog merginos suprastų, kad dėl kūno pamišusios fitneso guru, kurios sunkiai dirba tam, kad kuo greičiau atgautų savo kūno linijas, ne visiems yra pavyzdys, - sakė Olivia. - Sąžiningai, aš negaliu pasakyti, kad esu visu šimtu procentų patenkinta savo išvaizda, bet čia jau harmonijos savo viduje reikalas“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis