4 vaikų mama visiems įrodė, kad sulieknėti tikrai įmanoma

Pažvelk į Sharny ir Julių iš Australijos. Ar tu patikėtum, kad ši jauna porelė augina net keturis vaikus? Šie du jauni žmonės išgarsėjo savo itin veiksmingomis fitneso programomis, padedančiomis numesti svorio ir suformuoti dailias kūno linijas. O kad viskas būtų įtikinamiau, jie nusprendė priaugti svorio ir vėl atgauti formas taip įrodydami, kad jų sudarytos programos iš tiesų veiksmingos.

„Kuomet palikome savo darbus ir visą dėmesį sutelkėme į fitnesą, pasižadėjome sau negatyviai neatsiliepti apie kitus ir sąžiningai daryti savo darbą. Matėme daug apgavikų, kurie žadėdavo žmonėms puikius rezultatus, nors patys niekuomet nedarė to, ką rekomenduodavo savo klientams“ - pasakojo pora.

Taigi jie nusprendė kurį laiką valgyti viską, ko tik norisi, o tuomet patys išbandyti savo sudarytą fitneso programą ir parodyti visiems, kad per 8 savaites jiems tikrai pavyks atgauti formas. O tikslai tikrai nemenki - Julius nuo 109 kilogramų turi pasiekti 90 kilogramų svorį, o 69 kilogramus dabar sverianti Sharny norėtų vėl sverti 55.

O mes net neabejojame, kad jiems tikrai pavyks. Pakanka pažiūrėti į ankstesnes nuotraukas ir akivaizdu, kad ryžto šiai porelei netrūksta. Štai Sharny po 4-ojo gimdymo atrodė tikrai ne itin sportiškai. „Žiūrėjau į save veidrodyje ir klausiau: „Dieve, kas suvalgė Sharny?“ Žiūrėdama į save mačiau seną ir storą moterį. Tokia ir jaučiausi“ - pasakoja moteris.

8 savaičių fitneso programa skirta tėveliams, kurie beveik neturi laiko treniruotis. Kiekviena treniruotė trunka 15 minučių ir nereikalauja ypatingų priemonių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis