Būtina žinoti toms, kurios kojų plaukelius šalina skustuvu

Jei žiemą gal dar ir gali kelias dienas patinginiauti ir ataugusius kojų plaukelius paslėpti po kelnėmis, tai vasarą nepagudrausi - sijonas ir juodi styrantys plaukeliai niekaip nesuderinami. Pasisekė toms, kurioms jie atauginėja sąlyginai lėtai, o ką daryti, kai plaukelius reikia šalinti kiekvieną rytą (jei ne du kartus per dieną...) Nieko nepadarysi, yra kaip yra. Žinoma, gali rinktis depiliaciją vašku, bet tikriausiai jau žinai, kad tai ne pati maloniausia procedūra. Jei vis tik liksi ištikima skustuvui, įsiklausyk į kosmetologų patarimus, kurie padės išvengti po depiliacijos atsirandančių spuogelių ir įaugusių plaukelių.

Kosmetologė Nathalie Eleni iš Didžiosios Britanijos sako, kad svarbiausias dalykas - tai, ką tu darai prieš ir po skutimosi: „Nušveisti odą labai svarbu, tačiau padarysite didelę klaidą, jei šveitiklius naudosite iškart po plaukelių šalinimo. Būtų idealu, jei šią procedūrą atliktumėte bent 12 valandų prieš depiliaciją. Odos šveitimas padės į paviršių ištraukti labiausiai užsispyrusius plaukelius, kurie įstrigę po negyva oda. Taip pat labai rekomenduoju kojas skusti duše, o ne mirkstant karštoje vonioje. Karštas vanduo iššaukia odos paraudimus dar iki tol, kol pradeda šalinti plaukelius. O skustuvas odą tik dar labiau suerzina“.

Nathali taip pat pabrėžia, kad mirkstant vandenyje oda išbrinksta ir plaukeliai „pasislepia“, todėl pašalini tik matomą jų viršūnėlę, o jau po valandėlės atrodo, kad plaukeliai staiga ataugo. Prieš skutantis ji rekomenduoja kojas panardinti į vandenį 2-3 minutėms, kad oda šiek tiek suminkštėtų, tačiau nepabrinktų.

Esminė paslaptis, anot kosmetologės, - skutant patempti odą pirštais, kad skustuvas galėtų švelniai slysti pačiu odos paviršiumi ir pašalintų maksimaliai plaukelių, kiek tik įmanoma. Ne mažiau svarbu po to odą sudrėkinti. Beje, kosmetologė rekomenduoja nenušluostyti kojų visiškai sausai ir ant dar šiek tiek drėgnos odos tepti drėkinamąjį losjoną. Drėgmė padeda losjonui geriau įsigerti!

O čia - dar keli patarimai toms, kurios plaukelius skustuvu depiliuoja ir intymioje zonoje. Juk puikiai žinai, kad ši vietelė gerokai jautresnė, nei kojos!

1. Skusti plaukelius šioje zonoje patariama ryte, maždaug 30 minučių po prabudimo. Po naktinio miego po oda susikaupia skysčiai, taigi oda būna šiek tiek pabrinkusi ir tai trukdo gerai nuskusti plaukelius. Regis, pašalinai viską, tačiau rytinis patinimas atslūgsta ir pasimato styrantys plaukų galiukai. Tuo tarpu jei skusi vakare, efekto nebus dėl tos pačios priežasties - per dieną kūnas bus sukaupęs skysčius ir oda vėl paburks.

2. Vietoj įprastų skutimosi putų naudok plaukų balzamą ar kondicionierių. Patikėk mumis, plaukeliai nusiskuta kur kas lengviau, o ir oda būna mažiau dirginama!

3. Na ir žinoma, eilinį kartą apie tai, kokia kryptimi skusti plaukelius. Mes puikiai žinome, kad skutant plaukelius jų augimo kryptimi, visko tikrai nepašalinsi. Tačiau jeigu skusi prieš plauką - odos sudirgimai, spuogeliai ir įaugę plaukai beveik garantuoti. Taigi šiuo atveju rinkis kompromisinį variantą - pirmiausia plaukelius nuskusk plaukų augimo kryptimi, o tuomet vėl užtepk skutimosi kremo ir nuskusk prieš plauką (jeigu prieš tai gauto efekto nepakanka).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis