Veiksmingi pratimai tobulam pilvo presui

Atlikdama šiuos pratimus nepamiršk pasiimti kėdės! Ji suteiks daugiau stabilumo, dėl to labiau koncentruosiesi į pilvo preso tempimą, vadinasi, iš kiekvieno pratimo gausi daugiau naudos.

Lenk ir tiesk
Atsisėsk ant kėdės krašto, kairę koją kryžiuok ant dešinės. Dešinę ranką padėk ant kėdės atkaltės, ištiestą kairę kelk į viršų. Tiesk kairę koją į šoną ir kelk, kad ji būtų klubų aukščiu, pirštai nukreipti į priekį. Kairę ranką delnu žemyn nuleisk iki pečių aukščio. Tai – vienas mostas. Atlik tokių 30 ir pratimą kartok kita puse.

Beveik varlytė
Atsigulk ant nugaros, nugriebk rankomis už galvos stovinčios kėdės kojas (kėdė turi stovėti maždaug per 15 cm nuo galvos). Kelk kojas nuo grindų 15 cm. Įtempk pilvo preso raumenis ir kojas sulenktais kelias trauk prie savęs, padai turi būti suglausti. Tai – vienas pritraukimas. Atlik tokių 30.
Žingsniai į viršų
Atsigulk ant nugaros ir vėl įsikibk rankomis į kėdės kojas, bet šį kartą 90° kampu pakelk dešinę per kelį sulenktą koją. Kairę ištiestą koją kilstelėk viršun 15 cm. Kelk kairę koją prie dešinės taip, kad dešinė kulkšnis liestų kairę. Tai – vienas pakėlimas. Atlik tokių 30 ir pratimą kartok iš pradžių lenkdama kairę koją.
Aukštyn ir žemyn
Įsitaisyk taip, kaip atlikdama pratimą “Beveik varlytė”. Kelk abi kojas 90° kampu ir leisk žemyn į startinę poziciją. Tai – vienas kilstelėjimas. Atlik tokių 30.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis