Momentinis pienligės testas namuose: patikimumas iki 90%

Įkyrusis Candida grybelis iš esmės žmogui visai nepavojingas. Tam tikras jo kiekis gali būti net ir naudingas, nes Candida dalyvauja virškinimo procese ir padeda įsisavinti naudingąsias medžiagas. Blogoji šio grybelio savybė yra ta, kad kuomet organizme įvyksta hormonų disbalansas arba susilpnėja imunitetas, Candida bakterijos pradeda žaibiškai daugintis, o jau tuomet prasideda problemos.

Apie padidėjusį patogeninio grybelio lygį organizme įspėja šie simptomai: alergija tam tikriems produktams, dirglumas, norėjimas saldaus, makšties grybelinės infekcijos, nuovargis, galvos skausmai ir t.t.

Šiandien kalbėsime apie žarnyno kandidozę. Internete radome įdomų testą, kuris padeda namuose nustatyti patogeninio Candida grybelio lygį organizme. Grybelis pradeda daugintis žarnyne, po to pereina į skrandį, toliau keliauja į virškinamąjį traktą ir į burnos ertmę. Galiausiai žmogus, kenčiantis nuo žarnyno kandidozės, ant liežuvio pamato baltas apnašas, kurios sunkiai pašalinamos net su dantų šepetėliu.

Pienligės testas namuose

Atlikti Candida grybelio organizme testą gali ir namuose. Reikėtų tai daryti ryte, prieš valgymą. Į permatomą stiklinę įpilk vandens ir, burnoje sukaupusi šiek tiek seilių, išspjauk jas į stiklinę.

Jeigu seilės plonu siūleliu nusileidžia ant stiklinės dugno, reikėtų sunerimti dėl Candida grybelio. Jeigu seilės išlieka plūduriuoti stiklinės paviršiuje, vadinasi patogeninių grybelių lygis organizme yra normos ribose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis